» »

okrogli ide kabli

okrogli ide kabli

berni ::

zanimajo me vaše izkušnje pri predelavi 80 žilnih ide kablov v okrogle, če se kakšne težave zaradi presluha in koliko se zaradi tega zniža temperatura v ohišju. estetski učinek je seveda nemerljiv.

Matek ::

Če jezst kaj vem, je 80-žilne neogoče predelat v ogrogle. Tak je vsaj luni napisal.0:)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

linker ::

Jaz sem imel srečo in sem lahko disk priključil na isto višino kot je konektor na osnovni plošči. Potem sem kabel skrajšal in ga parkrat preložil, potem pa ovil s izolirtrakom. rezultat je odličen, saj se kabla praktično ne opazi, zračni pretok pa je neoviran.:D
Link me!

Dami ::

Jst to še nism nardil, sam kar se tiče 80žilnih kablov je tule lepo razložen kako in kaj. A mi lahk kdo kako stran pove, kjer je do dobra razložen kako je ide kabl sestavljen (torej kira žica je kira pa to).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

OZZY ::

Mad man: O se da se da. Pa tudi kupjo na netu se lahko. Samo je treba veliko bolj gešika kot pri drugih.:D
Go with the flow.

element ::

Se da, sam moreš bit natančn... ... kar pa jest nism! >:D

Bungee- ::

Mogoce bi si pa lahko pomagal na mal drugacen nacin. In sicer vzames zeloooooo tanek koaksialni kabel, ga narezes na 40 delov, in uporabis en nov 40 pinski konektor, ker so kabli koaksialni, nimas presluha (simuliras 80 zil :P) In se na okroglo jih lahko povijes. A je kdo ze pomislil ali pa probal tole ????
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

berni ::

ne vem, če se splača, saj jih dobiš na netu narejene za 15-20$

msmiha ::

Povej mi enega, ki bo dal tolk za kabel (3.600-4.800 SIT)0:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zizi ::

2k Maksimalno
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

random ::

ALi lahko zaradi slabo narejenega(presluh) 80 zilnega kabla zgubis podatke na disku?
A obstaja kksen program al pa karkoli druzga za testirat kable,(preden se kaj unici)?
:))

luni ::

mah ta clanek je bil pisan, ko so 80 zilni kabli komaj prisli in so bili en velik bavbav in presluh je bil oh in sploh in bla bla bla...

itak da se da tudi 80 zilne zaokrozit... ko mas v ohisju kable pomuckane skupaj tudi ne prihaja do presluha, sploh pa zdaj po netu ze prodajajo okrogle 80 zilne kable, torej bi clovek sklepal, da ni panike :\
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okrogli kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101255 (1004) St@jler
»

Okrogli IDE kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101092 (778) krucymucy
»

zviti kabli za disk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251782 (1369) AlienRex
»

Okrogli IDE kabli

Oddelek: Pomoč in nasveti
181347 (1074) bloo screen
»

Okrogli 80 žilni IDE kabel

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61173 (1025) EASYdoor

Več podobnih tem