» »

Konqueror in šumniki

Konqueror in šumniki

der_Alte ::

Kdorkoli že je (sumim Primoža).... bodi pohvaljen. Šumnike se da končno tudi pisat v sporočila.

Sem pa firbčen... Kaj je sploh popravljeno, da zdaj dela?

Primoz ::

Konqueror je prepameten za svoje lastno dobro. Specificiran charset pri obrazcih resi problem.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

alien-w ::

Aja, kaj pa to Primoz, sem te zadnc pozabu vprasat, zakaj mi v Firefoxu noce skocit na modro crto? Pa ko vpisujes poste/novice/karkoli se html tagi vedno postavijo na koncu ne pa tja k mas kurzor. A se da to kej zrihtat?

Gandalfar ::

firefox cisto lepo skace na modro crto..

alien-w ::

Hmm ... zanimivo, meni ne. Ko sem odprl tole temo mi recimo ni.

Vcasih pa na primer skoci. Recimo ce iz thunderbirda kliknem na link mi ne skoci, ce pa sam odprem temo pa skoci. Morda?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

Brane2 ::

Primož:

Živjo. Se da zvedet, kaj je blo narobe, da šumniki na Linuxu "niso prijeli" ? :))

Gandalfar ::

Konqueror je prepameten za svoje lastno dobro. Specificiran charset pri obrazcih resi problem.

trillian ::

ko smo ze pri firefoxu.. noce mi odpirat vseh postov naenkrat, samo po straneh po 50.
oz, ce ze kliknem na vse mi odpre prvo stran.
is it me?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

alien-w ::

trillian: v nastavitvah si lahko nastavis koliko postov ti odpre na vsako stran. Mislim da nima firefox kar default za Slo-Tech nastimano 50 postov. :D

Sicer pa, pozdravljena! Long time no see.

trillian ::

aha...

tudi ti pozdravljen.. saj se vidimo na nestu :)

se eno vprasanje, zakaj me, kadar stevilo postov preseze 50kratnik, me vedno vrze na zadnjo stran, na njen vrh da crto, ceprav je na prejsnji strani se nekaj postov, ki jih nisem videla?

je to ista fora?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

WarMaker ::

Tudi meni v FireFoxu, če kliknem na forumu (če je več strani) VSE... mi prikaže samo prvo stran!

moj_nick ::

Meni včasih firefox tudi ni skakal do modre črte.

Da ne bo kdo osamljen ;)
110111001001010001010000

Tody ::

tudi meni nagaja FF kot je povedal alien w ...

Sergio ::

Mater, se jaz vem, da je 'vse' izklopljeno zaradi prevelike obremenitve streznika, fantje. In punca. ;-)

Nic, nazaj ucit se.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

"vse" v temi z 10.000 sporočili ima zanimive posledice ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

alien-w ::

Da, to mi je jasno, samo skoki na črte pa še vseeno ne delajo kot bi morali in tudi vpisovanje s html tagi ne.

Gandalfar ::

Pomojem interni problem firefoxa

R33D3M33R ::

Zanimivo je, da ima težave s šumniki na nekaterih straneh še verzija 3.5.9. V meta podatkih je charset lepo nastavljen na windows-1250, ampak konqueror veselo izpiše pokvečene čje. Zadeva je celo tako bizarna, da včasih pošlje napačen charset preko nekega vpisnega polja in rezultat je katastrofa.

V čem je problem?

Če vsilim charset dela brez težav. Menjava brskalnika ne pride v poštev, Konqueror iz KDE 4 je pa še prezelen za uporabo. Vsak nasvet je dobrodošel!

Hvala!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

opeter ::

Menjava brskalnika ne pride v poštev


Samo tak iz firbca... zakaj pa ne?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

R33D3M33R ::

Firefox sem uporabljal že od pamtiveka (in ga na Windows sistemu še vedno imam), ampak žalostna resnica je taka, da postaja z vsako verzijo počasnejši, poleg tega pa je scrollanje po straneh obupno. O zagonu ne bi, ker se dobro ve, da ni med hitrejšimi.

Opero sem uporabljal do nedavnega, ko sem pobesnel nad obupnim Flash playerjem, ki je vsake toliko časa mrknil. Brskanje in delo na straneh kot so google analytics, je bilo prava nočna mora. Tu pa tam pa je tudi pričelo veselo štekati. Na nekaterih straneh, kjer je bilo ogromno slik pa se tudi niso naložile do konca. Prav tako so me mučili tudi razni plugini, ob importu certifikata pa mi je veselo zablokirala.

Nato sem preizkušal sem Opero 9.5 beta pa me ni navdušila (to se od beta verzije najverjetneje pričakuje). Od mrcvarjenja diska (ki sem ga nekako odpravil), do raznoraznih drugih težavic.

Nekako sem pristal na Konquerorju, ki je imel hiter zagon, delujoče plugine in še marsikaj. Odlično je deloval tudi Klik. Rekel sem zakaj pa ne in ga pričel uporabljati. Takoj mi je prirasel k srcu, a vendar mu je manjkalo še nekaj poliranja. Recimo tale neumnost s šumniki.

V želji, da se tega znebim, sem namestil Konqueror za KDE4, ki pa mu manjka še mnogo zadev in še sploh ni primeren za resno uporabo.

Z nadgradnjo na 8.04 se je stanje Konquerorja poslabšalo, ampak je še vseeno znosno. Zato sem se odločil, da bom ostal na njem dokler ne pride končna verzija Opere 9.5.

Zadovoljen z odgovorom? :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera 9.5 prihaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
518706 (6102) mchaber
»

Linux in NTFS

Oddelek: Operacijski sistemi
101050 (855) Pogij
»

Varnostna luknja v večini brskalnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10113042 (10249) Trinitron
»

php in šumniki

Oddelek: Izdelava spletišč
263515 (3312) root987
»

problem s šumniki v apache

Oddelek: Izdelava spletišč
141885 (1689) plavko61

Več podobnih tem