» »

Revija o igrah & hardveru na internetu.....

Revija o igrah & hardveru na internetu.....

Mlchk ::

Zdravo.

Hja, koncno nam je uspelo.
Nasa revija Revija je podobna recimo Jokerju, če bi le-ta izhajal na internetu. Zato prosim check:

www.revija.gajba.net

Komentarji, zaželjeni!

LP,
Mlchk

JLP ::

Tko na hit sm mal pogledov. Niso mi všeč frejmi, pa preveč nepotrebnega flasha je.
Live long and prosper!

R0K ::

oblikovno drugač kr lepa, vendar preveč flesha (bolje bi da se besedilo enkrat osukne potem pa bi se ustavlo).Drugač vsebinsko je pa še nisem ogledal tak da ne vem

OldSkul ::

Hja preveč pusta se mi zdi v primerjavi z Slo-techom

jeti ::

Design je kar dober, čeprav malo preveč flasha.
Pogrešam več slikic in več vsebine (no, to upam, da boste hitro popravili z raznimi prispevki:)).

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Elemen_T ::

Osnovni design je res kar vredu, vendar imaš čudno navigacijo v pod/podstrani - lahko bi vse skupi naredu bolj enolično in tudi pregledno. Tudi vsebin je bore malo.

Mlchk ::

Je dobro ali ne?
Ideja je zame kul, izvedba pa se kar dobra.
Iščemo sodelavce, zato se tisti, ki ste zainteresirani za naso Revijo, se prosim javite tule.

Mlchk

Matek ::

Mlchk, jest bi se javu, samo ti link na tule do email-a ne dela.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ahac ::

Bilo je že kar nekaj podobnih strani in so vse propadle.

Freak ::

no ja tist flash bi blo treba mal omejit drugač je pa kr uredu layout. Problem pa je še v tem da se dolg nalaga!

Mlchk ::

Freak: nas server je najhitrejsi dalec naokrog....
problem je pa res, da se zaradi Flasha dolgo nalaga stran..

LP,
Mlchk

darh ::

ful maš neoptimizirano kodo... brezveze da uporablaš LAYER tage, k itak ne delajo v IE, tko da uporablej kr DIV k dela povsod...

aja.. korkr sm ze v komentarju novice napisu: teli naslovi k skačejo in se sučejo... ful distraktarjo bralca od texsta... mal pretiravate z vsem tem cirkusam.. hehe
Excuses are useless! Results are priceless!

lordgreg ::

iz moje strani ti jaz priporočam naslednje..

1. opusti celotno flash zadevo.. komaj se prebiješ čez splah screen, že ti spet skače naslov, potem pa še tekst, kako je stran nastala.. po nepotrebnem!

2. zakaj ne bi naredil menuja na levi kar z navadnimi fonti, s kakšnimk drugim CSS stilom ali pa rollover ozadjem??

3. kar na prvi strani bi moral narediti novice, tako ne bi povprečen ljudožerec dobil popi*ditisa da bi lahko končno prišel k željenim novicam. za točno tako zadevo sprogramiram popolnoma uporabno skripto za novice, glede na kategorije, admin načinom ipd. 5jurjev pa je tvoja.. sicer pa.. takšne zadeve dobiš tudi zastonj..


ta tranutek bi to bilo vse od mene ;=)

Elemen_T ::

mlchk: če rabiš skripto za postanje novic+postavitev--->andrej.erzen@aaunique.com pa ti jo postavim zastonj.

lp

ahac ::

Na Arnesu ne bo nič z skriptami.
Postavi na drug server.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mlchk ::

ahac: kateri server? povej enega, priblizno tako hitrega kot je Arnes!

R0K ::

lordgreg ::

google.com -> "free web hosting php mysql"

Elemen_T ::

F2s ni NIKAKAKOR tako hiter kot Arnes. Arnes je namreč v Sloveniji. Nobenega serverja v ameriki ne boš dobil tako hitrega kot Arnes.
Raje si plac zakupi ;)

ahac ::

F2s je res pocasnejsi kot Arnes, ampak za resno stran rabis perl, php in mysql
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

darh ::

ahac... ni res..... definirej "resna stran"

marsikej se da tud s statiko nardit... sicer maš ponavad ogromno dela... ampak... hehe
Excuses are useless! Results are priceless!

ahac ::

No, sej je bla tud moja stran sloigre.cjb.net na začetku narejena samo v htmlju. Ampak je blo bedno.

Fantje imajo že link na forum, ki ga pa še ni. Verjetno ne bo na ezboadru (upam, da ne).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mlchk ::

Zdravo, fantje! :)
Hvala vam za vase odgovore!
Design strani se bo zamenjal.
Odstranjen bo ves Flash.
Na strani bodo novice, namesto tistega uvodnika.

LP,
Mlchk

ahac ::

Tako je prav! :)):):D

ahac ::

Kaj je zdaj s to stranjo? :\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

R0K ::

No zdey bi bil že čas da bi končal s prenovo prejšnega page, ker koker si povedu bo sam neki lepotnih operacij

Mlchk ::

Hja, prenova pagea se ni koncana. To bo popolnoma nov, enostaven in obenem lep design. Stran bo na www.revija.org, predvidoma cez ene 3 tedne. Do takrat delamo clanke, teste, opise, tako, da bo kaj za prebrat... Hja, kdor bi rad napisal kaksen clanek oz. test hardvera, naj se javi tule ali pa na moj mail:

peter.hafner@guest.arnes.si

LP,
Mlchk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova SLO filmska stran - posvečena jugo produkciji!

Oddelek: Izdelava spletišč
51106 (870) MTB
»

Kolo - 80k - Help!

Oddelek: Loža
182467 (2118) Mercier
»

HP DeskJet 920c ali Epson C60?

Oddelek: Kaj kupiti
162029 (1818) Jux
»

SiMobil Pomlad - Nokia 3310, DA ali NE?

Oddelek: Loža
432624 (2189) Fantom
»

Butnskala - legendarna radijska igra..

Oddelek: Loža
171800 (1612) Mlchk

Več podobnih tem