» »

Obletnica Mediamarkt trgovine.

Obletnica Mediamarkt trgovine.

Jeronimo ::

Slišal sem da se bliža obletnica Mediamarkt-a. Zakaj pa me omenjena zadeva zanima? rečeno mi je bilo, da bo v tem času kar precejšnje znižanje mnogih zadev, med drugim tudi računalnikov .....

ali kdo kaj ve o tej zadevi?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

mkonci ::

Če je to res verjetno kaj piše ali bo pisalo na tej strani:D

Jeronimo ::

To je res.

Ker nisem ničesar zasledil ... moja nemščina pa je dokaj porazna ..... sem povprašal tukaj. :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

mkonci ::

Ker je moja namščina dobra, in sem dober jaz, sem pogledal na omenjeno stran, pa nisem zasledil nič o kakšni obletnici. Edino kar je bilo je bila nova otvoritev trgovine v Steyr in verjetno je blo tudi kaj otvoritvenega popusta, a to si že zamudil!

Spremljaj še naprej, kajti če bo kakšna akcija ali popusti, bojo to verjetno oglašali, da pride čimveč kupcev:)

jRk0 ::

25. obletnica je ja. saj je po vseh televizijskih postajah avstrijskih to pa nemskih :)
mislim da ze zdaj malo kar nekaj akcij, samo mors tja it pogledat. jaz sem kupo Blaupunkt acapulcomp52 avtoradio za 200 eur...drugace je bil precej drazji.
You fuck up once, you loose two teeth.

Azrael ::

Mora biti nekaj na tem, v soboto (5.6.2004) sem bil v MM in so imeli Toshiba notesnike po zelo privlačnih cenah: 1300€ za 2.8HT 512 MB RAM, 60 GB HDD, ATi 9700 M... Podobna konfiguracija, samo Centrino 1.6 GHz in GF 5100 GO za 1500€, primerljivi Acerjevi modeli pa še 200€ manj, v Lidl pa so imeli neko noname čudo z A64 za 1500€, pri nas pa ni za dobiti niti šrota od Gericoma pod 400 jurjev;(( ...

Očitno, ko bom enkrat nekoč kupoval nov računalnik bo ta skoraj zanesljivo notesnik.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Jeronimo ::

Zanimivo da tega ne oglašujejo preko spletnega portala. Ali kdo ve kje bi se dalo videti kaj vse imajo zaradi obletnice znižano? Jaz bi šel namreč gor po en računalnik in monitor.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi šolski dan

Oddelek: Loža
346231 (4489) Pika na i
»

približno kolko €€ bi rabil za opremit 40m2 flat

Oddelek: Loža
346854 (5421) NikolormousB
»

Gamerski računalnik do 1500€! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8212627 (10561) s51as
»

Nakup v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
273309 (2198) djordjevic
»

NUJNO: Kaj meniš o prenosniku TroNote T95-CWD ?

Oddelek: Kaj kupiti
312729 (2010) Utk

Več podobnih tem