» »

Telnet servern na WIN2K

Telnet servern na WIN2K

tomaz_v ::

Zdravo

Zanima me ce kdo ve kako bi pripravil Telnet server v WIN2K do tega da se bi lahko istocasno na mašini prijavila dva uporabnika. Trenutno gre samo z enim uporabnikom,ko poizkusim se z drugim mi javi, cas da je navoljo samo ena licenca. Vem pa da imajo WIN2K Pro na voljo dve telnet licenci. Mogoce kdo ve kje je porebno kaj nastavit oz. kako modificirat register?

:|
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

JeDo ::

Zanalašč sem vklopil tudi jaz telnet server ravno za tebe, in vendar sem ugotovil da se na moj računalnik lahko connectata 2 uporabnika hkrati, khmm res nebi vedel kje je poanta, vem pa da sem ročno vklopil v services telnet server ob zagonu in to je bilo to. Če ti to kaj pomaga ...

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

andrej ::

hja meni tudi dela bp. Probaj ugasnit in se enkrat zagnat telnet servis. Ce to ne dela pa se poglej na support.microsoft.com ce kaksen pameten clanek najdes...

tomaz_v ::

Zdravo



Sem poizkusil z ustavitvijo serverja in potem ponivnim dvigom pa nic.

Potek sem celo poizkusil za ustavitvijo sistema in ponovnim zagonom, pa isti efekt.

;((

Trenutno vec ne vem kaj bi lahko se naredil - sicer

obstaja varianta da bi ponovno instaliral OS, ampak do tega mi ni ker ni to moj PC ampak je v pisarni. Ali je mogoce to krivo, da je bil OS kako cudno instaliran, saj smo dobili celo zadevo predinstalirano v firmo od prodajalca?

Bi lahko bilo kaj na tem?



Lp,
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

tomaz_v ::

Zdravo

Se enkrat, ker se je tisto prej nekaj pomesalo.

Sem poizkusil z ustavitvijo serverja in potem ponivnim dvigom pa nic.
Potek sem celo poizkusil za ustavitvijo sistema in ponovnim zagonom, pa isti efekt.;((
Trenutno vec ne vem kaj bi lahko se naredil - sicer
obstaja varianta da bi ponovno instaliral OS, ampak do tega mi ni ker ni to moj PC ampak je v pisarni. Ali je mogoce to krivo, da je bil OS kako cudno instaliran, saj smo dobili celo zadevo predinstalirano v firmo od prodajalca?
Bi lahko bilo kaj na tem?

Lp,
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

andrej ::

lahko bi blo to kaj krivo
Lahko pa probas z www.sysinternals.com downloadad program RegMon pa opazovat, kateri registry key uporablja telnet. Mogoce bos naso kaj pametnega...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri konfiguraciji routerja Cisco 1720

Oddelek: Strojna oprema
121540 (1234) bastadu
»

Remote windows reset from LInux

Oddelek: Operacijski sistemi
141218 (1094) BigWhale
»

Windows Xp telnet problem

Oddelek: Operacijski sistemi
61130 (1070) Sci-Fi
»

linux zablokira (ja:)

Oddelek: Operacijski sistemi
251654 (1192) medjugorje-si
»

Shell

Oddelek: Omrežja in internet
6994 (899) dr.J

Več podobnih tem