» »

Putin in Bush v Si

Putin in Bush v Si

«
1
2

Tolip ::

Pravkar sem na CNN-u slišal da se bosta Putin in Bush sestala v Sloveniji, kar nisem mogel verjeti.

Tomi ::

Kaj hočeš, svet je majhen..
To me spominja na vic, ko sta se srečala Clinton in Slobo nekje na svetu, in reče Clinton: Čuj Slobo, svet je pa majhen. Slobo pa: Ne, Srbija je velika:D
Saj so tudi pri Odmevih povedali, torej drži
Sicer pa več o tem tukaj.
metrodusa.blogspot.com

poweroff ::

Insiderska informacija - demonstracije se že pripravljajo. Več o tem v ponedeljek....

||_^_|| ::

kakšne demonstracije? pizda je folk usekan...

OZZY ::

Oba v sloveniji. To je pa nekaj novega. Dva obiska predsednika zda v sloveniji v kolikor toliko kratkem času. Pa še rus. Zanimivo.
Go with the flow.

OrlyTM ::

Demonstracije ... idiotsko !

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

jeti ::

In proti čemu bi demonstrirali? Kar tako, iz principa, ker to tudi drugod počnejo, ali imajo kakšne boljše razloge?:\
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

OZZY ::

Ma sej sta oba taka, da je treba jim povedat, da sta debila. Pardon izrazu. Busha ne skrbi nič drugega kot lastna korist in pa blagostanje zda. Pač svetovni izkoriščevalec. rusija je pa razred zase.
Go with the flow.

Thomas ::

Bush je zelo v redu.

Putin je pač ruski car.

Demonsracije naj pa le bodo. Svoboda zbiranja. In pride naj jih demonstrirat vseh 9. :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Hehe, kak bodo demonstranti odgovarjal novinarjem:
Q: In zakaj demonstrirate?
A: Jah kr tak, ane? Če že povsod drgje, mormo pač še mi.
:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jeti ::

Da, da, tako je.:D

Saj ne rečem, Bush se mi zdi v primerjavi s Clintonom en bebček, ampak če se sestane s Putinom zaradi razprave o protiraketnem ščitu, še ne pomeni, da je treba tudi demonstrirati samo zato, ker je to pač v modi na takšnih pomembnih sestankih.:D
(itak na to nimamo vpliva, ker nismo nobena velesila, je pa to srečanje dobra reklama za Slovenijo.;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

TESKAn ::

Jah, pa še nekaj bo: zdej ne bo vč držal tist vic, ko Slovenci naredijo A - bombo in jo vržejo na ZDA, Bush pa ne more vrnit, k ne ve, kje smo:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

goranTNT ::

Mene zanima kdo se je to spomnu da se sestanejo v Sloveniji.Bush sigurn ne ker on je itak debil. Sigurn je prvic slisu za Slovenijo.:\

Jaxx ::

A zakaj ravno Slovenija? Odgovor ve naš 'konjušar' Dimsi Rupsi, ki je z lazenjem v rit vsem velesilam in njihovim potencialnim sovražnikom naredil iz Slovenije mali raj, kjer je vsakdo dobrodošel; še malo, pa bo Haider dobil vljudno prošnjo za obisk... paradoxalno - če misljo da bomo tako sprejeti v NATO, se motijo... Je pa jasno, zakaj so izbrali Slovenijo! (Bush: kle ne more bit pizdarije, ane?)

Demonstracije pa itak morjo bit.. Ukrepi nove ameriške vlade niso za tolerirat!!

JXS ::

pomoje je bush spet zamenu, pa je mislu slovaško pa reku slovenija>:D>:D

Freak ::

zelo zanimivo. Kako so glih slovenijo zbral?

Tr0n ::

Ste 100%, da so izbrali Slovenijo? Ker mislim, da je bila se Varsava ena kandidatka za sestanek.

Zakaj taksne drzave? Ker morajo najt eno nevtralno drzavo, kjer se lahko sestanejo in kjer pricakujejo najmanj odpora (demonstracij).

Sicer pa je to, ce je res, zelo dobra reklama Sloveniji, ki jo se kako potrebuje po zadnjih anketah v EU.

Ste vedli, da niti solarji v Avstriji ne vedo, kje je Slovenija? Jaz nisem mogel verjet, ko sem gledal Svetovne Izive na SLO1 in ko je en tam folk v Avstriji spraseval, ce vedo, kje je Slovenija. Mislim, HALO! Niti sosedje ne vedo, kje smo, potem se ne rabimo cudit o kaksnih ZDA ali Nemciji. Harald Schmidt je itaq dosti naredo v svoji oddaji, ko je razlozil razliko med Slovasko in Slovenijo :).

poweroff ::

Takole - dobil sem mail da naj bi pripravili neke demonstracije. Zrven so povabili tuzdi Neutro. Samo mi ne gremo v to, dokler se ne bo vedelo proti čemu se demonstrira. Zaenkrat sem dobil samo en hiter mail in ne vem nič več kot to da se nekaj pripravlja. Kaj, zakaj pa kasneje.
Osebno sem proti temu da se demonstrira samo proti Bushu, pač pa bi bilo treba tudi Putinu kaj reči - če že. Varianta bi bila da se demonstrira zaradi Kyota. ALi pa za jedrsko razorožitev. Vas obveščam kaj bodo sklenili aktivisti s katerimi sem v stiku...

poweroff ::

Se neki - a ti ravno takrat nekje referendum pri nas?

Tole bo pa še špas...:D

tejo ::

Glede tistega, da Avstrijci ne vedo, kje je slovenija. Če ne drugje, nas pa vsaj v Celovcu in Borovljah poznajo! Bolj kot nič!

Tr0n ::

Ja ze, samo ko se tako na veliko menite, kako nas v ZDA in preostali Evropi ne poznajo, ko pa nas niti sosedje ne prav dobro.

To bo morala drzava nekaj postorit, se pred vstopom v EU. Kaksna nova, izvirna, sveza reklamna kampanja or smth.

darh ::

mater.. pomislte... da bi se zgodila kaka pizdarija kot atentat al pa kerj ( na enega ali drugega, ali se raje na oba >:D )... pol bi bli pa u pizdi... :D:D:D
Excuses are useless! Results are priceless!

kleDo ::

Matthai: Vi ste pa res čudni. Pripravljate se na demonstracije, pa niti ne veste, proti čemu naj bi demonstriral...
Ste glih taki, kot je en zgori napisu... demonstracije ker je to pač v modi...
Jest sm takoj za demonstracije, predvsem proti ZDA (ne Bushu osebno, sej je samo še eno ameriško neizobraženo tele - sorry izrazu).
Tuki naštevam razloge, zakaj demonstrirat:
1. Proti ZDA zaradi globalizacije
2. Proti ZDA zaradi gradnje "obrambnega ščita"
3. Proti ZDA zaradi sprejema novega energetskega zakona
4. Proti ZDA, ker so izstopile iz pogajanj za zmanjšanje onesnaževanja
5. Proti ZDA in Rusiji za zmanjšanje količin orožja (predvsem jedrskega)
6. Proti rusiji zaradi omejevanja svobode govora (primer TV NTV)
... pa še kej bi lohk najdu, damo za to bi jest protestiru... zdravn pa bi seveda povabu še green peace (zardi energetskega zakona in odstopa od pogajanj o zmanjšanji onesnaževanja okolja)

Za več info. o demonstracijah bi te prosu, če mi lahko sporočiš na moj mail.
Tudi sam bi sodeloval pri temu...

lp, kleDo

kleDo ::

xbite: to bi bila šele promocija... tako še nekaj časa noben nebi pozabu na Slovenijo, čeprav vprašanje če bi potem kej bol vedl kje je to...
...to da avstrijci ne vejo, kje je slo. je čist res, sem se pa pred časom pogovarju z enikm Tržačanom (leta 1996) in me je vprašu če je pri nas še vojna... halo!!
Zahodno od Trsta pa tko za nas še niso nikol slišal (razn v Rimu, k se neki pizdijo zarad fojb)...

LP, kleDo

poweroff ::

kleDo: read my lips. Pravim da sem dobil mail da se pripravljajo demonstracije. Ne pripravljamo jih mi. Bil je mail napisan v naglici, gotovo bo sledil kakšen koordinacijski sestanek.

Ni stvar v tem da so demonstracije v modi, pač pa je stvar v tem da je žal okoli ZDA vedno kaj za kar je "treba" demonstrirat. Vprašanje je samo ali je ta dogodek primeren za kakšne demonstracije ali bi padle iz konteksta..

Binji ::

Ma sej se je Bush z nevem ze kjerim nasim ministrom menu pol pa reku da je iz Slovaske. Jst bi ga ubou!! Sej mamo alpiniste in vsega boga. Ce bi jih kej brigalu bi komot zvedli kdu in ki smo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Obisk je posledica lobiranja in uspešne slovenske politike. Ker se sicer naša uspešna pot v Evropo ( čeprav postajam glede same Evrope skeptičen ), vleče, bomo pač imeli čast, da bomo gostili visoko srečanje.
Pa še rečite, da to ni zelo dobra promocija za Slovenijo. Tako kot vsi poznajo Soči, Krim, in podobne zadeve, bo sedaj nekaj tujcev vedelo vsaj za Ljublaljano tako, da sta se tam pač srečala Putin in Grm.
Demonstracije pa, lepo vas prosim. Kot bi tudi sicer kaj dosegli:\
metrodusa.blogspot.com

kleDo ::

matthai: moja napaka... brez zamere!
glede primernosti pa... sej se bosta pogovarjala glede ameriškega globalnega ščita (to naj bi bila osrednja tema), tako da mislim, da ni boljše priložnosti za tovrstne proteste... zdraven pa mogoče paše tudi globalizacija, saj je oboje (orožje in denar) povezano z (predvsem) amerišim uplivom (oz. prevlado)...

lp, kleDo

Thomas ::

Globalizacija prinaša učinkovitejšo izrabo virov in veča pogačo, ki se jo deli. WorlWide.

Nočem, da me kdorkoli prisiljuje, da ne kupujem od tistega, ki ima najboljšo ponudbo.

Antiglobalisti pa bi radi, da se zgodi prav to.

Mislijo, da bo bolje, če svet ostane ograjen v vrtičke.

No, vsaj kadar jim ustreza. Kupijo španski krompir, hkrati bi pa prepovedli uvoz kuhinjskih krp iz Kitajske.

Oziroma obratno.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

poweroff ::

Kolikokrat bo treba še povedati? Nasprotniki globalizacije sploh ne nasprotujemo globalizaciji. To je medijski konstrukt.

Ne nasprotujemo pretoku informacij in ljudi. Ne nasprotujemo globalni ekonomiji. Nasprotujemo pa specifičnemu tipu globalne ekonomije, ki temelji na izkoriščanju manj razvitih držav. Nasprotujemo temu da bi peščica držav smela diktirati življenje celemu svetu. In zahtevamo globalno odgovornost - predvsem na področju ekologije. Ekološke katastrofe pač niso omejene z mejami.

Mimogrede: koliko so zagovorniki globalizacije "globalni" se vidi v odnosu do ekonomskih migrantov. V tem je problem: Zahod naj bi bil na področju svinjanja in izkoriščanja globalen, ko pa želijo biti "globalni" tudi ekonomski migranti je pa konec teorije o globalizaciji.

BTW: kaj pa tole iz Dnevnika:
Gradnja sistema bi pomenila kršitev sporazuma med ZDA in Sovjetsko zvezo iz leta 1972, da takšnih sistemov ne postavijo. Po mnenju kritikov bi ščit lahko sprožil novo oboroževalno tekmo in uničil strateško ravnotežje v svetu.

ZDA seveda lahko kršijo sporazume, zakone in dogovore...

Yohan del Sud ::

Aye Matthai, klap, klap. That's da spirit. 8-)

Proti bušmanu bomo demonstriral tudi zato ker je cepec, proti putinu pa ker je kgbjevec. Poleg tega sta dokaj nesposobna.

Thomas for president of the world.

Joze_K ::

Če bi vsi mi (v Sloveniji) v roke plunili pa delali celo življensko dobo, pa še po smrti ne bi zbrali za reklamo, ki bi naredila Slovenijo v svetu bolj opazno kot bo ta sestanek (pa četudi nima neposredne zveze z nami) - si predstavlate kakšna je možnost, da bi za nas kak Eskimček ali pa Aborigini, ali pa Vietnamček (a rabim še več folka naštet >:D ) za nas slišal. A s lahko zamislite tako reklamo (no ja, mogoče CoCaCoLa :D ), tako da ljubite ruku tem k pridejo....

Tr0n ::

Hello, this is TrOn, reporting live from Slovenia, Ljubljana for CNN News Report.

luni ::

Ma kaj tolko vsi trobite to reklamo v neki rog. A ima res tolika vecina Slovenckov manjvrednosti kompleks?
Artificial Intelligentia

TheJack ::

Jaz bom demonstriral proti ZDA in njihovi hegemoniji z rdečo zastavo v rokah in sovjetsko himno na ustih (pa še Internacionalo).

CCCP se bo zopet dvignila in razsula preklete fašiste in kapitaliste, da ne bo ostal niti kamen na kamnu! Za vsako rit palca raste!

S.F - S.N.!
Bonis nocet, qui malis parcit.

Thomas ::

Man got to do, what man got do!

:D:)):P
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TheJack ::

Ubi, siluj, pali, vozi rent-a-car!

`DoC ::

Srečanje teh dveh modelov je simbolično v Sloveniji zato ker je prva na spisku za vstop v North Athlantic Threaty Organisaton.:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

rooster ::

Srečanje teh dveh modelov je v Sloveniji zato ker nismo nikjer in ker smo nule. Tako bo lahko srečanje nepristransko.
To da nas noben ne mara bi mogli izkoristit, ne pa da lizurimo riti tu pa tam...
Kvaliteta se pa sama reklamira, al kako že gre...
A s ti tut not padu?

poweroff ::

Če hočete da bi se o Sloveniji govorilo dajmo raje naredit kakšno pi**rijo. Zakuhat kakšno vojno ali pa uvest fašizem. Bosno in Hrvaško vsi poznajo, ane?:D

Drugače je pa ta dobra:
North Athlantic Threaty Organization... THREATY -> THREAT = GROŽNJA

Originalno je sicer Treaty (pogodba):D

kleDo ::

rooster: se približno strinjam, pa še naše politike lahko vsi nategujejo od upsredi pa uzadi...

...poglejte si današnjo karikaturo v dnevniku, pa vam bo jasno zakaj se bosta tuki dobila...:D

lp, kleDo

Tomi ::

Luni: saj mi zase ne rabimo reklame, dobro je, da bodo vsaj enkrat in Americani in Rusi malo bolj vedeli, kje je Slovenija, in da toi ni Slovaska. Preberite Pa se to v danasnjem delu in boste videli, kaj mislim.
Drugace so pa Slovenija od tega imela ( vsaj kar se Ljubljane tice ), prometni kaos..
metrodusa.blogspot.com

Monster ::

ehh spet bojo zastoji pa take pizdarije velik hrupa za kurac od ovce...
Ka zaboga...

luni ::

Tomi pa kaj mene boli k**** ce neki zabiti American ali Rus ve, kje je Slovenija. A mislis, da bo zaradi tega kaj boljse? Da bo to poletje bolj toplo? Da bodo ptici bolj civkali? Da bodo rozice bolj rasle? Da bo denar pricel pritekat sam od sebe? Dajte no... ;((
Artificial Intelligentia

kuzifix ::

Sicer je pisalo v Novicah, ali ipak: "... Kajti v stilu dosedanjih ameriskih zamenjav Slovenije s Slovasko je tudi ruski zunanji minister na novinarski konferenci v Washingtonu pomotoma napovedal, da se bosta predsednika srecala v Bratislavi. ..."
Clovk ne ve al bi se smeju al joku. Mrbit pa res misljo Slovasko, pa so pomotoma nas obvestil >:D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Tomi ::

Luni: saj meni je tudi vseeno, če bodo eni tupi Američani vedeli, kje se je oče ene pijane najstnice podil, ampak vseeno mi pa gre na živce, da nas zamenjujejo s Slovaki. Lepo prosim no. ( Čehov in Slovakov namreč ne maram preveč, tako je:\)
metrodusa.blogspot.com

skysel ::

Ahja... Bush bush.. ta je lih tak k un bik v risanki "Bush bush" :) bebc, ni kej.. Ma kdo snajperko za posodit? Lih danes sem bral da bo industriji "roke odvezal" da bodo lepo naprej onesnazevali nas prelepi planet.. zatorej, rabim eno snajperko da Busha shicnem direkt v tisto njegovo butico.. sej ne bo skode, k itak nima nc v njej.. err razn slame no, sam to ne steje >:D
Transgalactic Incorporated / SkyseL

Morpheus ::

Ej, glihkar je blo po radiu, da je Airforce 1 prevelik, da bi pristou v portorozu in bo tko najbrz pristal v Italiji... Jst, k sm tole slišu, sm se sam začel rolat.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Jaxx ::

He, he, TheJack: če slučajno misliš resno, sem zraven!!!

Thomas: še mal, pa nas bo 9!!!>:D>:D>:D

hardware ::

Bush is going into the bushes to ask where Sloweina is there he meets Clinton the Bush-man and learn's that Putin give's hem greetings with a kiss.:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422900 (1669) kleDo
»

demonstracije

Oddelek: Loža
251472 (1089) Vuco
»

Narod se upira

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
352251 (2251) minmax
»

Festival upora

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
212123 (2123) Jeebs
»

Oblast ljudstvu

Oddelek: Loža
191415 (1151) Fella

Več podobnih tem