» »

Ati Tv Wonder problem...

Ati Tv Wonder problem...

V-i-p ::

Imam dotični tv tuner, pa je slika res super, tud zvok... mam pa dva problema:

1.) ko snemam recimo en film, mi snema samo sliko, zvoka pa ni... pol sem pa pogruntal, da ko dam snemanje, pa kliknem tisti rumeni zvočnik v task baru, da pri snemanju vse potiho... tako da morem ročno nastavit spet glasnost, pa da snema iz LINE... se da to kako rešit?

2. Nimam glih izkušenj z samim snemanjem, pa me zanima, ker probram, codec, in to predlagate, da bi dobil cca. 115 minutni film na cd?? ker zdej so datoteke kr orng dolge...:\

Thx za pomoč!!!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

krneki ::

Hmm na prvo nebi vedu odgovora.
Za capture filmov jest uporablam 480x432 Variabiln MPEG-2 (deinterlacing, visual masking) in 2Mbit bitrate. Pride 2 ure mal pod 2 GB. več kt 480x432 mi pa athlon 700 ne prebav, pa tud nevem kolk bi blo, če bi blo kej bolš pri večji resoluciji.

mangaldar ::

Ki si pa dubu mpeg-2 kodek? Jst mam sam mpeg-1.

V.i.p.: posnete datoteke pa lahku stisneš v Div-x. Sam rabš kodek pa program ku ti bo tu stisnu (pripotočam ti VirtualDub). Poglej na divx-digest

krneki ::

MMC 7.1 ma tud capture za MPEG-2....sam sm mal pozabu, da mam AIW Radeona pa je un MMC zanj mal drgačn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[uradna tema] Pinnacle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13420120 (7666) dire
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151664 (1456) karma
»

Ripanje filma iz videa v DIVX

Oddelek: Zvok in slika
61036 (900) Mr_Globus

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402436 (1688) nemesis
»

Hud problem z TV tunerjem ATI TV WONDER

Oddelek: Pomoč in nasveti
7870 (773) PhotoBlaz

Več podobnih tem