» »

ata 100 krmilnik?

ata 100 krmilnik?

Ram_z ::

Imam disk IBM ATA 100 5400 rpm. In sem ugotovil da mi je sel kontroler za disk na plosci.
Kateri kontroler naj kupim za ATA 100?
Imam EPOX plato in AMD K6-300

  • spremenilo: Ram_z ()

OZZY ::

Promisovega ali pa abitovega. Poglej pa če ima slučajno tudi epox svoj uata100 kontroler. Samo jaz bi se odločil za promis.
Go with the flow.

OrlyTM ::

hja ... imel sem možnost preizkusiti oba najpogostejša ... promisovega fastrak 100 in abitovega hotrod 100 (hpt370) in prišel do zakljuka, da je hpt370 čip boljši, bolj podprt z boljšimi driverji in ima malenkost več funkcij (ponuja še miroring in kombinirano). Tako da je ob skoraj isti ceni po mojem mnenju HOT ROD 100 PRO najboljša izbira ... seveda pa obstajajo tudi dražji in boljši, npr. kaj iz Adaptecovega programa ... če ti denar ni ravno huda ovira, se ozri tudi po čem takem, garantirano precej bojše.

LP
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

matevzm ::

HotRod je cenejsi, kar nekaj. Se mi pa zdi, da so ljudje vsaj nekaj casa precej problemov s HPTjem.
Mislim, da ima tudi Adaptec gor HPT370, lahko da se motim.

Paramedic ::

Heh, js bi v tvojem primeru plato prodal za 5 jurjev pa proc za kake 5, pa kupu novo to dvoje, ampak...boš mogu pa kak hot rod 100, čeprav ga boš ob naslednji nadgradnji se znebil :O
End transmission.

element ::

Kup si enga D800 + Abit KT7a RAID, pa maš gor ATA100 raid kontroler HPT370 8-)!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT DDR - platka

Oddelek: Kaj kupiti
491522 (1064) asPeteR
»

RAID - 4 diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
181376 (1175) Hojne
»

Težave Nujno !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61569 (1379) OrlyTM
»

>> HOT ROD 100pro << Uporabil kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151317 (1139) MUC
»

ATA 100

Oddelek: Strojna oprema
182373 (2054) Putimir

Več podobnih tem