» »

Hotmail mi pošilja viruse

Hotmail mi pošilja viruse

Matev ::

Hotmail mi dnevno (tudi večkrat na dan) pošilja viruse na naslove ki so bili v adresarju hotmaila.

naslove sem zbrisal in počistil hotmail kolikor se je dalo - a virusi še kar prihajajo iz mojega hotmail naslova - grrrrr

sila nadležno

a se da terminirati ta pof.... hotmail ?

zadnja stvar ki si jo želim je ta, da ljudje stalno dobivajo viruse iz mojega naslova

svencbir ::

Na Hotmail-u ni nobenega virusa 99.8 % verjetnost je da ga imaš ti na svojem računalniku in ga pošiljaš preko Outlook-a. Uporabi NOD ali pa kateri drugi AV.

Matev ::

hmmm

virusi prihajajo k meni od mojega hotmail računa

pri meni pa virusa ni ker imamo v firmi firewall pa oh in sploh antivirus zaščito (tudi tisto kar pride ni virus amapak samo obvestilo o prestreženi in izločeni pošti z virusom od mojega hotmail računa)

BigWhale ::

Hotmail ti kar sam od sebe ZELO verjetno ne posilja virusov... viruse ti posiljajo tvoji prijatelji, ki te imajo v addressbooku...
Tako gre to ponavadi...

Prav tako ostali, ki dobijo te viruse 'od tebe', jih dobijo od tistih, ki te imajo v addressbooku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

MasterMind ::

Jaz tut dobivam obvestila o virusih itd. (kukr češ, d sm to jaz poslal). In nimam ngenga AV, Firewalla... Ampak mam Linux :D. Tko, d pride samo do enga logičnega zaključka... D virus, k se razpošilja se razpošilja pod tvojim e-mail naslovom. In ti ga nisi sploh poslal... (in on se ni poslal preko tvojega maila)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows live - MSN - Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
122913 (2802) jurre
»

SPAM E-mail z mojega računalnika

Oddelek: Omrežja in internet
81040 (773) M&M
»

Google račun z mojim Hotmail naslovom

Oddelek: Omrežja in internet
61676 (1553) naKljuchni
»

Hotmail - pozabil geslo

Oddelek: Pomoč in nasveti
53581 (2895) BuBBle.D
»

določena oseba mi stalno pošiljanj viruse

Oddelek: Pomoč in nasveti
71337 (1054) waters

Več podobnih tem