» »

določena oseba mi stalno pošiljanj viruse

določena oseba mi stalno pošiljanj viruse

waters ::

Problem je sledeč: Vsak dan od nekoga dobim minimalno 5 virusov. Sigurno ima okužen računalnik. Mislim da ima Beagla saj mi napiše Infiltration Win32/Beagle.AB worm deleted. Poslal sem mu majl, da si naj malo poskenira računalnik. Človek pravi, da me ne pozna in da mi ne pošilja nič. Poslal sem mu stran od NOD32 kjer je lepo njegovo ime... Skratka ne j... me 5 %. Verjemite mi, da mi gre to že pošteno na živce

Prosim vas za pomoč takšno ali drugačno lahko tudi na zasebno.

LP

HairyFotr ::

Virusi loh uporablajo njegov mjl, tut če njegov komp ni okužen...
Men skorej vsak dan prhajajo eni taki mjli, pa to na hotmail naslov, k ubistvu ni možn, d bi se z njega pošilal, k niti ne dovol .exe pa .scr končnic, pa tut 100% nimam virusa, k redno pregledujem z NOD32.

Šimpanz ::

Tudi jaz vsak dan kao dobivam neke viruse od sodelavca, čeprav je to nemogoče (recimo model ima ugasnjen računalnik). To pomeni da se nekdo poslužuje njegovega emaila da prikrije pravega.
Waters daj tipa na blocking list pa bo.

Rousseau ::

Meni se je zgodilo celo to, da sem dobil okuženo pošto sam od sebe8-O . Na email sem dobil pošto, ki naj bi bila poslana z istega mesta in imela je priponko. Pa sem samo brisal...
Tudi jaz priporočam, da ga blokiraš.

Ibn Tahir ::

Tud jay sem dobil to opozoril od samega sebe. Veckrat. Pa nisem imel okuzenega racunalnika. Vcasih se celo zgodi, da si iz mojega mejl naslova izmisli podobnega skoraj enakega kot je v oiginalu. Npr. pravi mejl: janez.novakatsiol.net pol pa dobimjanezatnovak , a. mekaj takega. Ti virusi kar se kar sami razposiljajo in uporabljajo naslove, ki jih najdejo v nekem adresarju. Se mi zdi, da v vecin primerov ti lastniki sploh nimajo okuzenih racunalnikov.

Jakka ::

Če pogledate s kerega IP-ja in mailserverja je bila zadeva poslana vam je hitro jasno pri čem ste. :D

ali3n ::

pošiljatelja daš na black listo (da avtomatsko briše), pa je mir...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

waters ::

Pošiljatelja sem dal na black listo, toda ko odprem outlook express mi NOD32 še vedno da moram vsakič delitirati dobljeni virus mail - jasno okužen!!!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
112149 (1837) SeMiNeSanja
»

Spam je nazaj

Oddelek: Novice / Varnost
396264 (3942) bosta92
»

GMAIL je iz mojega naslova moji punci poslal virus!

Oddelek: Pomoč in nasveti
132087 (1667) mzupin
»

Kaj naredite, ko dobite virus po emailu? Ga izbrišete, ali ...

Oddelek: Omrežja in internet
281860 (1448) Tody
»

Nov virus ?

Oddelek: Loža
51265 (1102) hanzeljn

Več podobnih tem