» »

HIS Excalibur Radeon 9800 Pro 128 Mb ICE-Q

HIS Excalibur Radeon 9800 Pro 128 Mb ICE-Q

tntn3000 ::

Iskanje ne dela in pač odpiram novo temo. Ima kdo izkušnje z omenjeno kartico? Na www.in-put.com se jo dobi za 71k in glede na test v Svet kompjutera je huda zadeva (namesto R350 naj bi imela R360 čip)...

boštjan ::

9800pro dobiš za 61k od sapphire

killah bee ::

al pa v j.e gigabyte 9800pro za 69k,pa tale r360 ti skoraj nič ne bo pomagal
(malo mogoče):D
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

VASkO ::

z vstopom v EU se ocitno vedno radi DRAGO kupujete.

pri 9800 verzijah je pac tak, da bos pri tem ICE-Q placal pac samo to, da ima fensi šmensi kuler gor (pomoje zalman), v osnovi pa so tak vsi radeoni 9800 enaki...

pri Pelugi se se vedno splaca kupit, saj kosta ATIjev retail 9800 128MB tam celih 179EUR!!! pa to je malo vec kot 42 jurjev. 9800PRO pa ze za 199EUR. gor napopas svoj fensi šmensi kuler pa je...

mi gre kar na jok, ko vidim, kak eni pri racunalnikih mislite, da je drazje ziher boljse in da tezko prisluzen denar zapravljate (dobesedno) v nasih dragih trgovinah.

Caligula ::

Poglej www.bolha.com kjer folk ki nove iz avstrije prodaja po 50 jurjev in manj.
Ve das ec kot 55 jurjev moras bit pritegnjen.

Skratka kakih 71 jurjev?
WTF!?!

PA Mlacom ma za 53 jurjev ne pro, ki se pac navije cez pro pa je.

glinik ::

Da jih bote dobili za 50ali 55k, to lahko samo pozabite. Dobro poznam te "vode". To je bili, ko si dobil povrjenih tisti 17%, zdaj je stvar čisto drugačna. Saj vidiš dinodj jih ima za 224 eur.

Zato moram še enkrat napisat. Proložnost zamujena, na vrne se nobena. :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

bastadu ::

Če poznaš kakega croata, lahko davek še vedno dobiš nazaj...

Caligula ::

ZE ZA MANJ KOT 50 JURJEV!!!

Se se da dobit. So pac rabate zaceli dajat bivsim svercerjem, da nebi zgubili poslov. Se vedno to raznim Pelugam pomaga, ker se vedno zasluzijo nekaj, ne kanibalizirajo svojega domacega trga in nabijajo kolicine in majo pol spet sami nizje cene pr dobaviteljih.

Skratka Pelugice,.. so se verjetno mal prilagodile.

By the way, se 224 Rvrov je manj kot 55 jurjev.

Sam na Bolhi ma zdaj 48 jurjev za 9800 PRO Dinodj.

VASkO ::

@glinik
daj ne bluzi no

PELUGA ima radeone 9800 do 9800PRO od 179 pa do 199EUR!!! In to je oboje manj kot 50 jurjev prosim te lepo. OK, vec kot 50 jurjev bos placal, ce si tak len, da se ti ne ljubi kartice pri njih narociti in kupiti ali pa ce si do fotra tak nesramen, da ce ti ze da denar, ti je cist vseeno, ali ti da 70 ali pa 45 jurjev...

glinik ::

No saj vsi dobro vemo ... evo 200 EUR zadnja cena!

Pa saj se to ve. Dinodj pa sigurno ne dobi popusta, sem 90% !!! Jaz že vem zakaj. Ok, če ima katerega hrvata ki mu preko vozi, pol je to nekaj drugega.

No 200 EUR pa roka. Kaj zdaj nekaj jamrate.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Caligula ::

A, sploh nisem vedel, da ti to se kaj prodajas. A tebi smo kruh trsi nardili al kaj? >:D

:D

tntn3000 ::

ok, v bistvu me je bolj zanimala razlika v performansu /R350 vs. 360/, a očitno ni omembe vredne razlike...
glinik: če prav razumem, dobim za 200 E 9800 pro in tvojo roko. kdaj, kje, garancija? :D

VASkO ::

WWW.PELUGA.AT

ENIM PA JE RES TREBA VSE NA KROZNIKU SERVIRAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

glinik ::

Jaz sem gotov s tem, ni več tako lepega zasluška >:D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

VASkO ::

tntn3000, med r350 in r360 je razlika le ta, da ima r360 vgrajeno temperaturno diodo. arhitektura je pa cisto enaka.

Caligula ::

NA nekem tujem forumu sem pred kratkim ko sem gledal za voltmode slisal precej veliko govora o tem, da se 350 boljse navija. Prefvsem pa tiste, ki imajo nizko default voltazo. Tiste se kao najboljs. Iz tega nekak sledi, da naj bi se tud 9800 SE premodane zlo dobr navijale, ko se jim se poveca voltaza...

Skratka tko je tam par psihotov trdilo-so ble pa slike in so mel res hudo premodane pa hlajene kartice pa tud frekvence so ble ubijalske. Tam okol 500 Mhz GPU ipd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9800pro od Sapphire ali od PowerColor???

Oddelek: Kaj kupiti
492214 (1468) jastreb
»

Kje najceneje do 9800pro

Oddelek: Kaj kupiti
161583 (1085) humanoid
»

Ali bi koga zanimala grafična POWERCOLOR Radeon 9800SE,.... za 37.000 sit??

Oddelek: Kaj kupiti
422324 (1367) VASkO
»

Katero grafično do nekje 60kSIT?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985825 (3957) Dr_M
»

2.8ns rami na 9800pro? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1206147 (3848) T(he) Boss

Več podobnih tem