» »

posojilo na banki kako

posojilo na banki kako

killah bee ::

LP, zanimam se za nakup avtomobila od prijatelja za 500.000 SIT,

zdaj me pa zanima kako dobiti posojilo na banki oz. kredit ali kar koli za 24 mesecev,

zadeva pa je taka: delam na eni firmi honorarno že eno leto in mislim ostati še kar nekaj časa,

zdaj me pa zanima alternativa za najem posojila ali kredita na banki,kljub temu da delam honorarno,ker kao če nisi redno zaposlen ne moreš dobiti kredita;( ,


zanimajo me možnosti,kaka ideja
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

kopernik ::

Se mi zdi, da če si zaposlen za določen čas, ti dajo kredit za tisti čas zaposlitve. Torej, če te zaposlijo za 3 leta, dobiš kredit za tri leta. Drugače pa je ena varijanta tudi leasing.

BigWhale ::

Ce nisi redno zaposlen bo tezka... Odvisno od tvojih mesecnih prihodkov, ki morajo biti kar se da redni, stanja na racunu in banke... Pozanimaj se...

PS: Kreditov se je treba paziti, ker so lahko zlo zahrbtni... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Business ::

V MB na ljubljanski banki ne komplicirajo ničesar. Tudi če si za določen čas to ne igra nobene vloge. da dobiš posojilo do 1.000.000 SIT za 5 let. Pogoj je le da imaš odprt račun na njihovi banki več kot 6 mesecev in da imaš redni priliv in da si solidno posloval (nisi šel v negativni minus ipd.) .

Business ::

aja še to: zahtevajo da vzameš eno plačilno kartico (VISA ali eurocard)

Cr00k ::

ce pa nimas povsem rednih prihodkov/prilivov... bos pa usen dobu kredit, sam mors imet se enga poroka...

Potem pa uzames kredit, pa spizdis v brazilijo :)

Tody ::

in z 1 mio sit živiš 3 mesece potem tm ostaneš za vedno >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam po manjše posojilo, kredit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
617835 (2171) zk_eu
»

Limit na banki

Oddelek: Loža
124324 (3557) feryz
»

Višina posojila

Oddelek: Loža
51460 (1282) ales85
»

NLB ne odobri kredita (avtorske pogodbe)

Oddelek: Loža
153701 (3265) M-XXXX

Več podobnih tem