» »

Ime programa... NUJNO!

Ime programa... NUJNO!

Black Dragon ::

Imam smotanega brata, ki mi vsak dan šari po disku in nalaga file, ter jih briše po milivolji ;(( , seveda kadar mene ni doma, ma pa že tok pojma da spretno pobriše vse packarije kar jih je naložil iz spletnih strani...;( :'(
če bi bil majster bi ga zlahkoto najdu toda nisem in zato rabim program, ki bi delal skrito in mi poročal vse kar je napisal, presrfal in odprl... Nekaj sem zaznal v enem PC-Formatu ampak sem program potem nekje pozabil:( tko da mi ostane edino da vas zdej sprašujem po nadomestnem...

Upam da nebodo te teme zaprli (oz. upam da nisem kej napisal v nasprotju z pravili)

za vsak odgovor-trošenje sivih celic:D najlepša hvala

Caligula ::

Mas razne keyloggerje pa pc spy programe.
Malo pogooglaj.

Black Dragon ::

Hvala Caligula bom pogooglu:) da bo tamau prmer:D

lambda ::

Pri Watchdog-u maš funkcijo delanja screensotov (nastaviš na vsakih koliko minut naj ti shrani screenshot).

CCfly ::

Rajši mu en star računalnik sestavi, svojega pa lepo zakleni, pa naj počne kar hoče.

Timmah ::

tace mu posekej !
donde esta francesca

Caligula ::

Ah reces mu, da ti en pedofil ponuja 100 Evrov za urico z njim pa da se ti zdi ponudba cedalje bolj fair zdaj, ko ti taca po racunalniku... >:D

TribesMan ::

http://www.overclockers.com.au/article.php?id=260906

Tle maš test napravice, ki jo priklopiš med tipkovnico in računalnik, potem pa ti ta vse pritiske na tipkovnico skrbno zapiše v svoj spomin... zveš vse kar je počel na tipkovnici... od passwordov naprej... Sam nevem če jo dobiš pri nas....

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Black Dragon ::

hehe sem že naložu Watchdog in Ghost Keylogger :D me prou zanima kva bo delu na compu;) Če bodo packarije ga bom zašpecal tastarim:D :D :D , bo potem dvakrat pomislil preden bo ponovno pošlatal tipkovnico>:D

ja najlepša hvala fantje lepo ste mi svetovali in zdej se bom jst sam še sladko smejal malemu;) ko bodo tastari videli...:D

CCfly: jah tastari nočjo dveh compov pr bajt pa ta je še nov tako da nimam izbire...

poet: :D resno sem razmišljal o tem...

TribesMan: Ni kej test je zanimiv ampak raje priklopim na programe sej tamal hitro ugotovi foro, če pa ne res nevem kje bi to staknu...

Uporabnik ::

še boljše.. če maš w2k al pa wxp, nared novga uporabnika pa mu daj restricted user pa ti ne bo nič instaleru.

Black Dragon ::

Aha to ni slaba ideja Uporabnik, sam bom to naredu po formataciji da bo vse lepo laufal.

Brata še nisem zašpecal:D

tron99 ::

Lahko poskusiš tut s programom Red hand, ki beleži vsak klik, čas klika in podobno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak daleč gre Athlon XP 1800+

Oddelek: Navijanje
81248 (1040) dolenc
»

Dva zunanja monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
101095 (989) ender
»

odklep amd-ja

Oddelek: Navijanje
9992 (823) mali tapravi
»

GeForce 6600

Oddelek: Novice / Grafične kartice
93847 (3847) Suli
»

Ohišje Antec sonata silent

Oddelek: Kaj kupiti
91270 (1108) WildTHink

Več podobnih tem