» »

Ocena Javascript kode

Ocena Javascript kode

d0rK ::

Torej ... Kot mi je prof. povedala, je Javascript generator, nekaksen generator, ki naredi vedno enako stran .... Ce se ne motim je to podobno kakor CSS ....

Anyhow, jz sm se spravu delat in naredu tole Javascript kodo.

Naredim se en html dokument s to vsebino.

Vendar pa stvar ne nalozi nicesar.

Zdej jz ne vem al je mejhen problem, al je problem cela koda ... Jaz sem namrec prapisal celotno html kodo v Javascript tako, da sem vsako vrstico html kode dal v "document.writeln ('')".

Tole je pa original html kode.

Ta koda , ki sem jo dal v Javascript je pa le tisto osnovno ogrodje, ki zelim da se nalozi vsakic.


Ce kdo ve kaj naj bi bil problem, da se zadeva ne zazene, in nalozi vseh slik, naj prosim to napise tukaj.

Lep pozdrav,

d0rK

rokpok ::

404 na linkih

d0rK ::

Popravljeno

rokpok ::

Jaz ne razumem ne kaj bi rad ti ne kaj bi rada tvoja profesorca. 1 fajl mi prikaže polno document.writ-ow in pa nekaj slik, drug link je error, tretji pa potem prikaže neko stran.

Ne razumem:\

d0rK ::

Torej ... Narest morm generator ... funkcija tega generatorja je, da nardi vedno enako stran, nato pa jaz dodam svoj tekst.

tist dokument prolhn document.writow je moja javascript koda. To nej bi biu generator. Ta generator, nej bi vstavil vse slike na svoja mesta, tako da mi ni treba za vsako podstran spet tabele pejstat ampak napisem samo

design()

To nej bi blo tako v teoriji ... Tuki pa neki ne stima... In sprasujem zakaj mi ne naredi te osnovne strani. Niti ene slike ne postavi v tabelo. Zakaj?

dr_gee ::

A bi ti to lahko bolje razložil, ker jaz sploh ne razumem, kaj ti hočeš.

rokpok ::

V tem primeru generator totalno ni potreben in pa generator v JavaScriptu 8-O - vsaj meni to da malo misliti. Mislim da če že generator (čeprav še vedno nevem v čem je finta, da je tu potreben) potem kaj drugega kot JavaScript (v PHP-ju bi se to dalo dosti lepše naredit).

Lp

d0rK ::

Generator je bilo nujno potrebno narediti v JavaScriptu.

Problem sem ze resil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tabela

Oddelek: Programiranje
6982 (748) veso266
»

Še ena tema...oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171687 (1429) cahahopie
»

Customizing LILO

Oddelek: Operacijski sistemi
6832 (746) d0rK
»

malo pomoči za html

Oddelek: Izdelava spletišč
251169 (919) iElectric
»

WWW Hack ?

Oddelek: Omrežja in internet
302454 (1583) StratOS

Več podobnih tem