» »

Potrebujem irc kviz bot-a!

Potrebujem irc kviz bot-a!

c0dehunter ::

Ali mogoče kdo ve, kje bi lahko dobil irc kviz bot-a ( s slovenskimi vprašanji seveda) ?

Vikking ::

kok so tečni s temi irc kvizeki, da že kr boli!!! pa še vedno je Sagadin trener olimpije in prašnikar maribora!

Seadoo ::

Jaz ti ga naredim. Za dober dnar, seveda.

Fukomuko ::

js ti ga dam za 1000:D

mihec87 ::

Sj drgac obstaja tut najdi.si pa google.com.
No pa nj ti dam en hint isci pod gemini script

Fukomuko ::

tist kviz je bedn ko je v gemini script:D

mihec87 ::

Tok slab spet ni za zcetek bo dovolj.

Fukomuko ::

hehe. ja, za začetek bo dovolj, za en dan, potem bojo pa že vsi vedli vsa vprašanja na pamet ker jih je tk mal:D

mte ::

Taki osebki ki tle na forumu to sprašujejo namesto da bi vsaj malo poskusili razmisliti v glavi so ponavadi najbolj tečne osebe na ircu..potem ko tak kviz najdejo se delajo pametne gor kolk so oni to fino zrihtali pa lej lej vprašanja so že narjena - "meni sploh ni treba nič" in so ponavadi "lejte mene ko mam kviz vi pa ne hahaha neumneži" stila. S kvizom takega tipa ponavadi pridejo še kakšni mass-inviterji ki pošiljajo okoli najbolj nadležne automsge. Res ne razumem tistih ki jim to ne naredi slabo. Pa tisto "za začetek bo že dovolj" je brezvezen odgovor - za začetek je še to preveč. Če hočeš kviz, pojdi na kak obstoječ kviz kanal. Če hočeš SVOJ kviz - potem ne sprašuj kje boš dobil "kviz bota S SLOVENSKIMI VPRAŠANJI". Najdi bota pa daj svoja vprašanja gor če imaš jajca. Pa ne 10, ne 20, ne 100, za začetek VSAJ 1000 če nočeš da bo kviz brezveze - seveda potem moraš vprašanja REDNO DODAJATI. V nasprotnem primeru se niti ne lotevaj. Ker taki kvizi mi grejo že pošteno na jetra (pa ne samo meni, verjemi). No ja - hvalabogu ni težko napisat skripte ki mi vse automsge ki vabijo na razne "najboljše" kvize blokira tako da me zdej to niti ne moti več tolko.
Ampak vseno je stvar otročja.

Am()nRA ::

Sej vem da je tole staro samo vsen to sem mogu dodat :D

Sam imam že kar nekcaj cajta kviz.. kodo sem dobu od frenda in je trenutno že neraspoznavna :D

1000 vprašanj? paff jest jih imam 22.500 pa jih folk zna na pamet :D

Aja samo bi pa z veseljem kšno na novo napisan kviz pogledu.. pri mojem je sam hart kviza mal star :D pa tud prezakompliciran (in starejša verzija irc.. drugačn sistem pisanja) tko da ga ne morem naštudirat v 100%


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mirc kviz bot (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
589644 (3427) Xserces
»

kje ste na političnem spektru (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10011171 (9581) gulfstream
»

Milijonar z Jonasom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
979491 (5647) BigWhale
»

mirc

Oddelek: Omrežja in internet
271608 (1252) perci
»

Lepo je biti milijonar Online

Oddelek: Omrežja in internet
369515 (9036) whatson

Več podobnih tem