» »

Prestop iz gimnazije na fak. za racunalnistvo & INF

Prestop iz gimnazije na fak. za racunalnistvo & INF

N-E-O ::

Zanima me, kakšne imate izkušnje pri prestopu iz gimnazije na fakulteto za rac. in inf. ?
Ali ti gimnazija da dovolj osnov ali imajo vecjo osnovo tisti iz racunalniske srednje sole??
Follow the white rabbit.

T(he) Boss ::

Ja, lastne izkusnje. Na zacetku faksa bos predvsem rabil matematiko, kar na gimnaziji najboljse naucijo. Programiranje pa ze pocasi pride vzadaj.:D

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Zabavno, vsako leto se pojavi taka tema proti koncu šolskega leta. Letos mi morda še kaj prav pride. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

whatever ::

No še moje izkušnje so take, da sem v gimnaziji bil odličen in maturo naredil s 33 točkami, tukaj pa je povsem druga pesem in zdej pavziram ker mi je v prvem opravljanju letnika ratalo opravit bore 3 izpite. Drugače pa je matematika, matematika in še enkrat matematika, programiranja sta samo 2 predmeta - programiranje 1 in 2 - govorim za FERI MB. 4 predmeti so matematični, 2 fizikalna (fizika in elektrotehnika) in 2 računalniška. Zaenkrat mam 4 izpite narjene od 8ih, torej polovico. Bo že nekak upam.:(

Sami ::

Eh...faks je težka stvar, če ne delaš sproti. Moj frend je zmeraj s štirico končal gimnazijo, zdaj pa je na fakulteti za elektrotehniko in je naredil samo 1 izpit od 9 do sedaj. Sam pa nameravam iti po končani gimnaziji na FRI v LJ.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

thramos ::

Hja, jest sm gimnazijo komi zdelal (popravci ...), gladko odletel prvi letnik FE, ko sem se pa mal uzel u roke sm naredu 1. letnik FRI brez problema ( 9.3 povprecje :)).
Ce hods na vse vaje in sprot vsaj neki delas, pred izpiti si pa vzams 14 dni cajta mors nardit.
Kot so ze prej rekl je na zacetku najvec matematike, kjer ti bo gimnazija zlo prov prsla.



lp

Zheegec ::

To ko govorite, imate UNI ali visokošolsko smer??
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

T(he) Boss ::

Jaz govorim za uni smer. Jaz sem naredil 1 letnik, ceprav sem imel na gimnaziji dober uspeh, sicer ne vseh izpitov, samo dovolj.:D

lambda ::

Grem na FRI uniLJ. Kdo od vas pa kaj letos gre tja?

F2_Silberpfeil ::

Jaz hodim na Elektrotehniko UNI na FERI, pa vam lahko dam samo en navet:

Dršte se kolokvijev !!!!!!!!

Drugac pa gimnazija da čist zadost podlage(matematike), stroko se pa že pocasi naučiš!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tehnik računalništva ali tehniška gimnazija

Oddelek: Šola
194699 (4275) TheKekec
»

Gimnazija ali srednja računalniška

Oddelek: Šola
296534 (5520) urosz
»

4. letnik gimnazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6927237 (26006) Smurf
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
277184 (6595) amacar
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13748146 (45628) Jan987

Več podobnih tem