» »

Težave pri kopiranju v mreži

Težave pri kopiranju v mreži

beni ::

Živjo !

Imam Wlan in ne morem kopirati z drugega compa. Kopiram z Total Commanderjem imam link na mapo s katere kopiram. Prenos fajla nad 250-300M se prekine po 20-30% prenosa in pojavi se napis, da fajl ne obstaja in opcija Opusti ali Prekini.
Pri kopiranju kratkih fajlov ni težav.
Wlan je 11Mb/s, prenos 250-400 kbytes/sec.
Na obeh compih je XP, mreža deluje normalno
V času prenosa ni dostopanja v mapo iz katere prenašam.
Kaj bi lahko bilo narobe. Morda katera od nastavitev ni prava. ali bi bilo bolše uporabiti drug način kopiranja. Sem že čisto obupal.

LP Beni

mihec87 ::

Jest mam tut podobn primer sam da mam jest omrezje prek hardverskiga routerja s sestro in lahk use normalno kopirama iz enga na drugiga racunalnika sam manjse fajle recimo ko je pa kj vlko 600mb pa vlece sam tam nekje proti koncu napise da kao ta file ne obstaja vec wtf!!!1 Akdo ve ka je to narobe??

2nemesis ::

Mislim da je problem v timeoutu.

Ko sem imel 2Mbit WLAN sem lahko o omrežni soseščini samo sanjal, dela pa zagotovo preko ftp-ja. Eden od uporabnikov mora pač postavit ftp strežnik, ki podpira resume.
Ali pa uporabita tale programček SMBDownloader, ki podpora resume na omrežni soseščini.

Sedaj imam ala 54 Mbit, realno veliko manj, ampak večje datoteke ne delajo več problemov.

Probita najdt kanal na katerem brezžična najbolje deluje. Men dela na 3 od 13 kanalih, od tega na enem odlično.

Dr_M ::

take stvari se ne dogajajo samo pri wlani, ampak tut pr navadni mrezi.
meu sm isti problem...po mrezi je VSE delal, razn fajlov nism mogu prenasat...oz do max 300kb.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Resni operacijski sistemi te omejitve seveda nimajo.

Ce ste windows kupili, poklicite na tehnicno podporo, mogoce bodo znali kaj svetovat.

beni ::

Hja... zadeva je naslednja :

odgovor pooblaščenega strokovnjaka :

Za prenos takšnih količin podatkov po Wlanu je potrebna višja hitrost prenosa, ali program, ki zadevo razdeli in jo prenaša v manjših paketih. Druga možnost je Google. Hvala da ste poklicali ... tu...tu....tu...tu...

Tudi kdo je ga nisem imel časa vprašati !



Poskusil sem na ostalih kanalih in na devetem zadeva deluje bp (s pomočju predlaganega SMBDownloaderja. Brez ne gre nikakor)

Hvala za pomoč

LP Beni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beni ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitrost prenosa znotraj wireless LAN

Oddelek: Omrežja in internet
405010 (4471) amigo_no1
»

Mreža med win 98in win7

Oddelek: Omrežja in internet
303302 (2547) Duhec
»

Izkoriščanje mreže na polno

Oddelek: Omrežja in internet
151580 (993) Desty
»

Kako nastavit WLAN ASUS WL500g (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
697804 (5548) DixieFlatline
»

Iščem program za kopiranje iz mreže

Oddelek: Programska oprema
9840 (719) alesss

Več podobnih tem