» »

Kako inštalirat modem!

Kako inštalirat modem!

element ::

No, zadeva je taka: mam USR 56k Winmodem Voice (notranji je to). Ne znam ga inštalirat. Sej mi ga zazna, ga inštalira... ampak me vseeno moti, da ko ga inštaliram napiše da ne more komunicirat z njim. Včasih ga inštalira kot Com3 včasih pod Com5!? What da fak!? No, jest bi pa rad spravu to v red, da mi nebi več tega pisal in bi modem delu. To mi ga na nobeni plati ne na stari ne na novi noče, sm ga nesu na servis pa so zrihtal, sam jest nočem vsake 2 tedna na servis laufat, nej mi modem inštalirajo, ker sm formatiru disk. Dejte opisat CELOTEN!!! Postopek od vgradmje do inštlacije prek kakšnih nastavitev splošnih in v biosu. :(

NiggerBob ::

ko plata zazna modem, rabiš še ustrezne gonilnike, da bo delal OK.
Control Panel -> System -> Device Manager -> Modem -> Properties -> Driver -> Update driver, pa nastaviš, kje imaš driver (CD, disketa ........).
Bo šlo?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

bosstjann ::

mane tut ta modem za***** dela samo v win me z gonilniki za win 95

v win2000 dela pa glih še en krat počasnej

element ::

Niger, sej mam taprave gonilnike pa useen ne dela. Napiše da so kao napačni, pa ne morejo bit, ker so bli isti gor naloženi k so mi na servisu inštaliral modem... :( Hvaležen bi bil, da bi kdo to najdu (direkt link) za moj modem gonilnike (USR Winmodem Voice (al Voice Winmodem je isti šit)). Thnx. :)

NiggerBob ::

...v firmi mam en enak modem (USR WinModem Voice 56k) in disketo z gonilniki zanj. Pošlji mi mail, če rabiš, ti bom poslal gonilnike v ponedeljek. Delajo v Win98 in ME.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

element ::

Ja, prosim mi pošl tole (moj email) (pelcijan@email.si). Nujno bi rabu. Thnx :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večna saga z plug&play in modemi

Oddelek: Strojna oprema
71257 (1106) amigo_no1
»

56k Voice faxmodem v.90 standard v linux red hat 9

Oddelek: Pomoč in nasveti
101262 (1173) Lee
»

En problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161231 (1048) damirj79
»

kater analogni modem

Oddelek: Kaj kupiti
101069 (957) Stra
»

u.s robotics drivers

Oddelek: Programska oprema
131429 (1270) moby-dick

Več podobnih tem