» »

N20-smejalni plin!

N20-smejalni plin!

ripmork ::

to me je že od nekdaj zanimalo:je že kdo poizkusil smejalni plin?se morda komu sanja kje bi se ga dalo dobit?Jasno se zavedam nevarnosti,sam tako za poizkusit:\ ...kaj mislite,kako bi izgledalo če bi ga kdo "ponesreči" spustil v razred v šoli?:P :P :P

gappee ::

Če bi ga kdo ponesreč spustu po šoli ni rečeno, da bi se folk začel (samo) smejat... :)

Phoebus ::

ta plin je sicer nevaren, upam da se zavedaš tega.

matias ::

Js sem zadevo probal pred leti na srednji kemijski šoli in tudi doma...kar iz jeklenke :D
Če imaš tisto zadevo za delanje smetane za kavo, kamor daš plinsko bombico, to narediš tako, da v posodo pač ne vliješ smetane, spustiš plin noter in ga nato vdihuješ tako, kot da bi jedel smetano direktno iz tiste cevke.
Učinek je fenomenalen - full ti je vse smešn, glas se ti zniža (obratno, kot pri heliju) in je zato zadeva še toliko bolj zabavna... Hitro popusti, zato rabiš kaj kmalu (kakšne pol minute) nov odmerek :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

jRk0 ::

lahko si kupis celi sistem NOS za avto pa si ga prklopis na sebe:) pa samo stisk na gumb pa je uzitek tu:>
You fuck up once, you loose two teeth.

ripmork ::

ja sam če bi celo dozo spraznil:\ ;) .....najbrž ena najlepših smrti kar jih je-in odšel je z nasmeškom na obrazu:P

PrimozR ::

Jao, kašni ste. To bi si mogu kr cevke napelat pa piksno v ruzak. Pol pa: jaz sem terorist in ko pritisnem na gumb, boste terorizirani! prtisneš, pa se začneš smejat k krava:D

whatever ::

Al pa tak kot je naredu Joker v Batmanu: balon nafilat s tem shitom.

ripmork ::

...ali pa parlament nafilat s tem shitom;)

Hypno ::

Short-term side effects
------------------------------
There is a risk of error in mixing oxygen and laughing gas. If the proportion of laughing gas in the respiratory air is more than 90%, there is a threat of acute loss of consciousness, and brain and organ damage due to oxygen deficiency. Feelings of dizziness, exhaustion, numbness in arms and legs, headaches and possible twitching of the limbs are possible.

In the event of insufficient oxygen in the blood and the respiratory air, there is a risk of asphyxiation.

Long-term side effects
-----------------------------
When laughing gas is used regularly in moderate to high doses, the nerves may be damaged in a number of ways as laughing gas impairs the effectiveness of B12 (the vitamin that protects the nerves) - this may lead to motor disorders, manifested in tingling and possible subsequent numbness in the limbs.
If oxygen deficiency occurs too frequently, brain cells may be irreversibly damaged. This may have an affect on attentiveness.

"It sure is funny, but it can bite you in the ass, especially when your lips turn blue!"
Great are mysteries of the mind ...

jRk0 ::

torej, pazite da bo dovolj kisika not:> ce kupis N20 za avto ga je pomoje dovolj, ker ce ne ne bi bilo efekta ravno;)
You fuck up once, you loose two teeth.

ripmork ::

sej se ga nadušiš samo recimo ko si zelo slabe volje,nerazpoložen in zdolgočasen-ALWAYS>:D
slabo plat pa ima tako ali tako vsaka stvar v življenju-samo previdno pa z glavo uporabljat pa je;)

BigWhale ::

Ne dovolj kisika ampak dovolj zraka, takega navadnega, ki ga vdihujem. Daj preberi kar je bilo napisano...

mateyyy ::

Mi smo s prjatli nabavl plin za hupe- tist k majo na ksnih tekmah. dobl smo ga na petrolu, pa tud v vseh avtomobilkih trgovinah mislim d ga majo. Učinek je bil pa tak, d se ti v grlu nardi nekaksen cmok in mas full nizk glas, in smo se mi pol bl tem glasovom smejal. Sam me je pa drug dan full glava bolela.
lp

BigWhale ::

Z lepilom se tud splaca probavat, ali pa bencinom... Pa barvni lak v sprejih... to tudi...

jRk0 ::

BW: hvala za popravek, sem videl zdaj ja:) sem bil prevec zaspan vceraj :)
You fuck up once, you loose two teeth.

IceIceBaby ::

N2O je dober samo za v avtomobile, drugač pa je pomoje preveč nevaren da bi se zadeval z njim. Ganja te prav tako spravi v dobro voljo pa še stranski učinki so zanemarljivi, če ne kadiš redno.

roby3102 ::

Sam a ni ta plin N2O (NOS) nitros oxide, ki ga uporabljajo za tekmovanja z avti?? tko sm slišal.;)

Roby15

McWolf ::

Am pjebi, če se bote kej špilal s tem plinom morte nujno če boste kdaj operirani pod narkozo povedat to prej zdravniku, da vam poveča dozo, ker drugač bote lahk priča rezanju svojga telesa™!
Go tell it on the mountains!

matias ::

No, za anastezijo se N2O že dolgo ne uporablja več... to vidiš le še v ameriških filmih, ko je kdo pri zobozdravniku, pa ima na nosu masko... Prevelike koncentracije so preveč toksične, majhne pa kratkoročno nimajo toksičnih učinkov.
Ps: ravno v tem trenutku se učim toksikologijo za ustnega :D :(
ps: da o toksičnosti bencinskih ali hlapov lepila ne govorimo.... Sploh pa imajo povsem drugačen učinek - pa še kancerogeni so v večini.
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

ripmork ::

škoda,....vedno ko sem na pumpi se ob bencinskih hlapih počutim kot doma8-) ...bencin mi enostavno diši bolj kot katerikoli parfum:))

smejalni plin pa je brez vonja in okusa-ravno za v kakšen parfum podturit>:D

BigWhale ::

Zavoljo klarifikacije, mocno upam, da mojega posta niste vzeli resno.

;>

thramos ::

Z lepilom se tud splaca probavat, ali pa bencinom... Pa barvni lak v sprejih... to tudi...ž

Ze preiskuseno... Zato pa hrabro raziskujemo naprej...

McWolf ::

ja itq :D , sam je lepilo najbols>:D
Go tell it on the mountains!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McWolf ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prošnja za uspavanje človeka. Kako je s tem v Sloveniji? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6416418 (14781) jype
»

Helij & didušikov oksid (N2O) (smejalni plin)

Oddelek: Loža
198368 (4975) Clubraider
»

Odpirač za smejalni plin v MB

Oddelek: Loža
144636 (4243) Matija82
»

nitro(n2o) eksploziven ali ne?

Oddelek: Loža
303151 (2372) Loki
»

vdihavanje helija

Oddelek: Loža
218488 (8033) zlabo

Več podobnih tem