» »

Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)

Nakladalnica (ex kdaj hodite spat)

Temo vidijo: vsi
««
1005 / 1180
»»

D3m ::

listje123 je izjavil:

A je kdo danes že odpel kako zadrgo?


Nimam zadrge. Samo na knofe

|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

Mentalist ::

Pravkar dobim komp nazaj.
Lool.

compaq ::

Mentalist je izjavil:

Pravkar dobim komp nazaj.

a ti ga je mami vzela :D

!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: compaq ()

Rias Gremory ::

je že meu kdo zlomlen nos?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Gladi ::

ne, kaj pa blo :D?

Mentalist ::

compaq je izjavil:

Mentalist je izjavil:

Pravkar dobim komp nazaj.

a ti ga je mami vzela :D

!


ne, razstavljen je bil, ker je prišla voda not in je vse hin razen matična trdi disk in pa rami, zdaj bom pa vse nesel na zavarovalnico, kr mam zavarovano proti nesrečam.
Lool.

Rias Gremory ::

@gladi
moja hitra jeza se je pokazala.
zanima me čez koliko časa ugotoviš da maš zlomljen nos oz. kako?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

ja ko mas oteceno okoli


bdw ucim se kemijo ze od 5

Gladi ::

LO:Ena podobna tema je že na s-t ju. Poišč. Sicer pa če te precej boli, al pa če je kaka vidna deformacija možno da je.

Rias Gremory ::

če pogledam blizu ogledala se vidu malo otekline, samo zaenkrat mislm da je to zaradi udarca in ne ker bi bilo zlomljeno (upam). bom jutri videl če bo kaj boljše. čene pa dohtar...;((
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mentalist ::

moj bratranec je moral še na operacijo... :S zaradi nosu
Lool.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Rias Gremory je izjavil:

če pogledam blizu ogledala se vidu malo otekline, samo zaenkrat mislm da je to zaradi udarca in ne ker bi bilo zlomljeno (upam). bom jutri videl če bo kaj boljše. čene pa dohtar...;((


ce bo jutri bolj oteklo je definitvno zlomljeno, moral bos it slikat bo najbolj tocno!

Gladi ::

Sicer se bo do jutr razbolelo, sam če ne bo bolš oteklina je najboljš da greš na urgenco in to je to. Pa še šole frej si :D

Janac ::

kdo ti je nos zlomu?

listje123 ::

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

@gladi
mah, jutri mamo itak sistematski pregled. ;((
in sem res v eni temi prebral da je res dobr slikat ker če se ti narobe zaraste je jeba ker morš pol tut na operacijo in ti ga zlomjo in poravnajo. ;((

@janac
saj ni nujno da je zlomljen. pač preverjam vse možnosti. :P
drgač pa je blo neki z sošolcem. drgač je dokaj ok model (no homo).

@tajki
ta je pa daleč od mene.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

jutri ostani doma, pa ce cetrtka ne bo ok pojdi na urgencaaaaaaa

Rias Gremory ::

@janac
zakaj doma?
lepo grem na sistematski in če se mi bo sprdnil bom mimogrede rekel da me nos skrbi in mi bo mogoče že na sistematsku kej pogledala.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Gladi ::

!

IvoJan ::

compaq je izjavil:

Lej takle je, najprej sem mislil kakega cliota novejšo obliko, pa sem se premislil, ker ga imajo pač vsi, Seat se mi ne dopade, ker je trd pa še Seat je, vsi mi govorijo naj vzamem Hondo, pa kaj mi bo to, potem sem razmišljal tudi o yarisu pa me motijo števci, Punto sem mi še najbolj dopade sploh 3 vratni pa lepa alu platišča, mehek je, poceni deli in vzdrževanje, ni lepšega....

clio je crap, o seatu bodi tiho ker nimas pojma, ker ne mores rect da se ti ne dopad ker je seat. ibiza je identicen avto kot polo in fabia ker seat spada pod volkswagen group. Honde so ene izmed najbolj zanesljivih avtov. masine so prakticno neunicljive, rezervni deli so poceni in dobi se jih povsod. ti se pa odlocis za puntota pri katerem deli sploh niso najcenejsi, sploh glede na to kako zelo se kvarijo fiatovi motorji, da o plehu in podvozju sploh ne govorim. in ce je zate plus to da je avto mehek je bolje da se vozis s kolesom. rad bi te videl ko se bos s tem ultra mehkim avtom prevrnil na streho.

Janac ::

ja vem da je osnova in tehnika ista pri teh malckih v vagu

francozi so mehki avtomobili

__Devil__ ::

koyotee ::

jesss, jutri amsterdam
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

compaq ::

IvoJan je izjavil:

compaq je izjavil:

Lej takle je, najprej sem mislil kakega cliota novejšo obliko, pa sem se premislil, ker ga imajo pač vsi, Seat se mi ne dopade, ker je trd pa še Seat je, vsi mi govorijo naj vzamem Hondo, pa kaj mi bo to, potem sem razmišljal tudi o yarisu pa me motijo števci, Punto sem mi še najbolj dopade sploh 3 vratni pa lepa alu platišča, mehek je, poceni deli in vzdrževanje, ni lepšega....

clio je crap, o seatu bodi tiho ker nimas pojma, ker ne mores rect da se ti ne dopad ker je seat. ibiza je identicen avto kot polo in fabia ker seat spada pod volkswagen group. Honde so ene izmed najbolj zanesljivih avtov. masine so prakticno neunicljive, rezervni deli so poceni in dobi se jih povsod. ti se pa odlocis za puntota pri katerem deli sploh niso najcenejsi, sploh glede na to kako zelo se kvarijo fiatovi motorji, da o plehu in podvozju sploh ne govorim. in ce je zate plus to da je avto mehek je bolje da se vozis s kolesom. rad bi te videl ko se bos s tem ultra mehkim avtom prevrnil na streho.


Kateri Fiatovi motorji se kvarijo, ajd povej? Doma imamo že 6 let Grandeta pa niti ene okvare, zdej če ti je kak prijatelj rekel kak se mu Fiat kvari je verjetno grdo z njim ravnal in sedaj so zate vsi Fiati drek. Fiat je tudi manj požrešen kok npr. Seat....Saj Fiat tudi spada pod Ferrari group.

D3m ::

Obratno, Ferrari spada pod FIAT group.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::



zelo lep avto!

res fiat porabi manj od Seata? nasplosno? Seatova serija ecomotive so avtomobili ki porabijo zelo malo, povej mi kater fiat porabi 3,4 litre na 100km???? nima konkurence seat v nicemer! seat je zakon

VelikiTun ::

Tudi Seat ne porabi tako malo. Ne nasedati marketingu.

Janac ::

je bil test enkrat na fifth gear in so se dejansko zelo priblizali porabi, ki je naveden v brosuri



zelo lep avto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

VelikiTun ::

Eh, kič.

Janac ::

lololololol to je zate kic? ce ma avto crna ogledala?



najlepsi avto na svetu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

VelikiTun ::

Črna ogledala so še najmanj. No, vsakomur svoje. Tako kot pri mnenju o najlepšem avtu na svetu.

Janac ::

kupis ta avto: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=562... +dodas ene litke gor 18-19col+body kit+akustiko+cip tuning na ene 150km in si zmagu

VelikiTun ::

To delajo ćapaci. Normalen folk namesto razmetavanja denarja za zgoraj omenjeno raje kupi že tovarniško soliden avto.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

zakaj

ves tako izkazujes ljubezen do avta, avto ni samo prevozno sredstvo!

VelikiTun ::

Saj, ko ga boš enkrat imel in zanj tudi plačeval, boš dvakrat premislil o tej trditvi.

Janac ::

verjetno imas prav

vir ::

kupil si bom porscheja...prilega se moji športno nizki in široki postavi 8-)

vir ::

če ma dnar naj si ga kupi in če si je kupil tak avto je tud že vsaj dvakrat premislil da ima avto velko porabo in drago registracijo. Nisem nobenmu fouš

compaq ::

Rias Gremory ::


8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

linksis kako kaj tvoj nosek

Rias Gremory ::

zate bo kar lepo nos.

nos je dobro. še zmeraj malo otečen. imo bo vse lepo v naslednjih dneh. v nasprotnem primeru grem do dohtarja.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

compaq ::

Mentalist ::

mi kdo priporoča mp3 predvajalnik ali mp4 za okoli 20e?
Lool.

Rias Gremory ::

kaj takega?

eto pa sem začel z Claymore. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

no no fantje da ne boste govorili prevec o tuningu pa kako se ne splaca.
tuning je drag, zelo drag! se splaca? cenovno gledano nikakor ne :)
ampak vsak dela tisto kar mu pase :) seveda se fužinski čapci spravijo tuneat svoje 90 konjske dizle na foro raznih garaznih chip tuningov, nametavanje raznih spojlerjev in neonk lol. potem mas pa tukaj se drugo verzijo ;) hondasi lepo predelujejo svoje civice, integre in podobne rakete z redkimi in dragimi ORIGINALNIMI deli.
jst sem na svojem miniju opravil samo manjsi tuning masine, zamenjal izpusni sistem, supercharger pulley, cold air intake, short shift kit in podobne malenkosti.
evo vam posnetek zvoka:

Janac ::

dobro se slisi!

Gladi ::

Burek minija mas? Hudo. Čeprov mam občutek da je bolj popularen med ženskami :D

Avto je lahko prevozno sredstvo al pa hobi. Zame je sam prevozno sredstvo, bi pa za kakšen drug hobi namenu precej denarja. Vse je odvisno od prioritet.

IvoJan ::

Gladi je izjavil:

Burek minija mas? Hudo. Čeprov mam občutek da je bolj popularen med ženskami :D

Avto je lahko prevozno sredstvo al pa hobi. Zame je sam prevozno sredstvo, bi pa za kakšen drug hobi namenu precej denarja. Vse je odvisno od prioritet.

razlika je med mojim Som in tistim ki ga vozijo lajdrice ki so ga kupile pri mobitelovi akciji. razlika je ze v tem da ima ta 220 konjev na kolesih, vecina ostalih ki jih videvas pa imajo borih 90, v najboljsem primeru 120.
««
1005 / 1180
»»