» »

Ne morem izklopiti računalnika !!!!

Ne morem izklopiti računalnika !!!!

kuntek ::

V Win ME ne morem izklopiti računalnika. Ko dam ShutDown se mi mašina samo resetira. Imam navadno AT mama plato in ne ATX. Kaj je mogoče problem v tem, da je plata že kar stara in imajo ME-ji zato težave?;((

andrej ::

cetudi mas AT, bi se ti moral vsaj pokazat oni zaslon, da je varno ugasnit racunalnik...
Kaj si nazadnje instaliral?

ChiefThunder ::

Mogoče maš pa v mašin kj v okvari.

--Switch-- ::

Poglej v Windowsih ce mas kje kej nastimano da nikoli ne izklopi!Probaj Windowsese enkrat instalirat!

kuntek ::

Te težave so že od začetka. Včasih pa se mi pokaže napis, da lahko ugasnem. A to šele, ko se mi dvakrat ali večkrat resetira. V bistvu preden pride do zaslona za varno ugašanje se računalnik resetira.

kuntek ::

Te težave so že od začetka. Včasih pa se mi pokaže napis, da lahko ugasnem. A to šele, ko se mi dvakrat ali večkrat resetira. V bistvu preden pride do zaslona za varno ugašanje se računalnik resetira.

JLP ::

Poglej na Windows Update če majo slučajn kašne popravke.
Live long and prosper!

Loki ::

Pejt na Windows Update, ce pa to ne bo pomagal, pa probej v BIOSu izklopit APCI, v WIndowsih ga pa vklopi. (pr men dela).

Ce pa tut to ne bo delal, pa se poskus mal igrat s tema nastavitvama (recimo BIOS on, WIn OFF...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se noče ugasnit...

Oddelek: Operacijski sistemi
402323 (1870) AnotherMe
»

Zanimiv problem z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
182320 (1809) chrush
»

Težave z igrami

Oddelek: Pomoč in nasveti
9812 (668) billgates
»

racunalnik se resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
12879 (775) Scorpia
»

Čas preživetja samo še 20 min (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
675053 (5053) Ziga Dolhar

Več podobnih tem