» »

Zakaj je BF vietnam beden.

Zakaj je BF vietnam beden.

damirez ::

Prej sm spilal skoz CS zakon pa quake pa pa unreal je zakon se dodatek za q3 true combat je zakon sam k noben ne spila.
No zanc kupim BG vieatnam ker ni draga za novo spilo 6k in zdej ze par dni spilam in spil suxx tko k prejsnji BF nevem neki me ne pritegne, nevem zakaj. Spil je dolgocasen.

Xplicit ::

Zakaj je BF vietnam beden.

zato ker ni zgodbe, ni nic posebnega, hudo hardwersko pozresen, graficno in igralno pa nic posebnega...
isto k un 1942 sam v novi graficni podobi pa mal druga orozja :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

damirez ::

A jo kdo kupi?

SuperStipe ::

Ahja ... Single player v BFju je sploh cist mim, ampak igra sploh ni bila narejna zaradi single playerja, ampak zaradi MP. Kar se pa tice Vietnama pa rabi se ene 2 patcha da bo stvar delala tako kot je treba, po svoje ima kar velik potencial ... se sploh ce si fan tega obdobja, meni osebno bolj sede WW2.

Jaz igram BF42 ze od demota naprej in moram rect da je to dejansko eden izmed najboljsih MP ever, prej sem igral CS, pa mi ni nikol toliko potegnil kot me je BF. Res je uzitek igrat BF klansko, wari se igrajo v vecini 10x10, lepo so razdeljene vloge in tako naprej, cheatanja od kar je Punkbuster je dejansko zelo malo oz. ne obstaja PB public proof cheat.

Trenutno je 515team na 13. mestu ... jutr imamo pomeben war, ce zmagamo pridemo na 9. mesto!

damirez ::

A je vsaj kaksen slo server za BFV?

Pa se nekaj me zanima a obstaja kaksen dobr program tako kot rogerwilco da gre mimo routerja oz da dela kljub routerju in da imas transmit tipko ker messenger suxa.

Vikking ::

jst pa sem skoz nabijal bf1942 nato je pršu BF Vietnam k je še bolj uživaški,,, prava poezija za igrat! sem probal CS pa quake pa mi je blo tko beden, kr neki lauvfaš nič od špila! Po moje je to krivo da se pač navadiš na nek sistem igre, ki ti pri drugih igrah potem ne ustreza! in se ti zaradi tega potem zdi bedno vse skupaj!

SuperStipe ::

Slovenskega serverja 24/7 ni, obcasno ga postavi en moj kolega, samo tut ne dela najbolje. Se za 1942 smo se komi zmenil s SIOLom, da so nam postavil server.

Programi za komunikacijo: TeamSpeak in Ventrilo .... pac odpres port na routerju.

fogl ::

Kater port pa?
lp, klemen

Grey ::

Ja pa še ta server k ste ga izprosil od SiOLa je blj kt ne samo navadno požiranje resursov. Sploh ni nkol nobenga gor...razen ob treningih 515teama, to je pa tud vse.
Drgač na splošno mi je pa BF1942, BF:V velik boljši kokr CS. Zato, ker moraš mal taktike ubrat pa tak stuff. Pa tud ne pritožujejo se tok nad kampiranjem:D . Res pa je, da je BF mišljen kot samo MP igrca.

mx440 ::

Mene zanima kje dobit kšn patch za BFV da bo Multi player delu tko kot more?
Kšn link bi prosu

damirez ::

Ce kdo rabi BFV naj pove dam za 4k vse original z CD-keyom men je pac beden.

SuperStipe ::

Kupim takoj ... dej me emaili na miha.stefancic@bigfoot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273393 (29992) oo7
»

Katera igrica je najboljša za igro prek interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676256 (4534) PaX_MaN
»

Bf2142 2 Beta Keya - Contest By 515team

Oddelek: Igre
101589 (1358) Pesjan
»

Battlefield 1942

Oddelek: Igre
121448 (1229) Commander29
»

Nov Battlefield vietnam server!

Oddelek: Igre
7924 (772) damirez

Več podobnih tem