» »

Hitman 3:Contracts

Hitman 3:Contracts

kilergas ::

Take a look Klik,slike povedo vec kot besede :D

lambda ::

Že Silent Assassin je fasciniral. Sem zadevco dvakrat preigral. Prvič na grobo skozi, drugič pa čimveč misij na "silent assassin mode" :D
Can't wait ...

Xplicit ::

v ameriki je ze zuni, v evropi bo pa cez 4 dni
kdaj bo pa pri nas je pa vprasanje

sam glede po trailerjih je pa baje noro dobra zadeva

MrX ::

če ga primerjam z SilentAssassin je tole en navadn crap:'(

Xplicit ::

DEMO JE ZUNI :D

drugac je pa prow fajn spil, grafika je dost huda, sam mogoce mal pretemacno vzdusje
model je pa isto gibcen kot v dvojki - torej rahlo lesen

Tilen ::

prav ta lesenost mene odvrača od igranja. Mislim da nisem igral niti enega dela tega Hitmana , pri kolegu sem 1x probal codename47 in ce je enako kot takrat, hvala lepa.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kilergas ::

Meni se igra nalozi do tam kjer se nalaga nek rdec drsni trak,..nekje proti koncu zariba in ne gre naprej.

Thanatos ::

pirat pirat pirat :D

Jok3r ::

Igra ima dobro protipiratsko zasčito :D

Xplicit ::

kilergas - a mas slucajno ksnega readeona? ker baje se v originalu (tako porocajo iz amerike, kjer je igra ze izsla) spil zelo cudno obnasa pri dolocenih radeonih, pri demotu pa je ta napaka baje ze odpravljena

Caligula ::

Mene hitman 2 sploh ni navdusu. Sam DELETE se je izvedu po 15 minutah >:D

kilergas ::

Da v mlincku tiktaka moj radeon 9000pro ki dela ko urca,sm pa bral da imajo tud ne samo rozce probleme z radeoncki,tko da upajmo na kaksen patch.

mx440 ::

Glih kar sm sprobu Hitman Contracts morm rečt da je špil ZAKON!!!:D :D :D
A se komu tut tko zdi???

Grem špilat naprej.

BlackHole ::

Da je špil ZAKON!! Daj povej kaj konkretnega, če že pišeš.:\

mx440 ::

Zakaj nemorš shrant med igro??? Al pa sm men ne prime.8-O 8-O

Tilen ::

to ni nic novega tut pr Far Cry ne gre shranit pač so neki checkpointi kjer ti shrani. Ali pa ce se spominjas IGI project oz Project IGI2 tam si moral celo misijo nardit da ti je shranlo pač :) je pa blo zanimivo si se vsaj trudil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mirč ::

Pri igiju2 se je dalo shranit misijo vendar samo 4x.Kdaj pa pride hitman 3 na računalniške police in koliko cd-jev oz.dvd bo zasedel.lp
mirč:)

mx440 ::

Men se zdi da je že zuni zasede pa 2 cdja.:D

Xplicit ::

hitman je ze na policah trgovin v evropu (se dobr da smo v EU :D )

en je spraseval zakaj mu ne shrani med igro:

na normal tezavnostni stopnji lahko shranis le 7x, na tezji stopnji pa mislim da se shranit pozicije ne da
poleg tega pa moras bit na neki lokaciji kjer te nihce ne vidi oz. nisi sumljiv in ni sprozenega alarma

spil pa naravno caruje, ceprav je mogoce malo prekratek :\

kilergas ::

Prekratek? kolk pa je sploh dolg? pa ja ne igras kamikaze skoz levele:):D

Xplicit ::

ej ucasih potrplenje mine in pol prehitro potegnes na sprozilec enkrat, dvakrat, ... :D
pol je pa ze na vrsti bolj zanimiva misija in stvar se ponovi, ...
kmalu obrnes vseh 12 misij na stopnji mass murderer :D

pol gres pa se enkrat spilat na silent assasin mode, pa rata veliko bolj zanimivo, vendar manj sproscujoce

kilergas ::

Tisti ki mate ati 9000,8500,9200,...9999.. pa ne dela spil da zariba al kakor koli ze,.je resitev mislim da omega driveri.Vsaj meni in nekaterim je ze pomagalo.

freserovski ::

wow, ok špil, čakaš na pravi trenutek, potem pa ti tarča "pobegne" na drugo lokacijo, pa spet vse priprave znova. Možnosti je na tisoče :D , pa ravno zdaj, ko bi se moral za kolokvij učit :|
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

muren ::

še moj komentar...to je res, kar pravi Tilen. hitman se zlo čudn premika..res je mal lesen.Lohka bi nardil še prvoosebni pogled.:\ Pa kri šprica zelo čudno, če koga počiš...drugač grafika dobra, pa triki...u bistvu je ena mešanica Splinterja pa Max Paina...
LP

AlesZ ::

Za prvoosebni pogled pritisni F1;)

muren ::

OOO pi*** sm smotan k zajla!!!:\ Hvala ti za pomoč!
LP

The-B ::

Tud jst mam Radeona 9000pro, pa mi kljub omega driverjem ne dela...kdo ve če je že kakšn popravk? Sam ta uvodn filmčk mi pokaže, tam k lovi enga biznis mena, pol de bi šlo v meni pa kr monitor sklaplja pa sam črno je...pozna kdo kkšno rešitev?

mx440 ::

Ja če ti monito izklop igrca pa še dela pol zameni monitor.8-O Men je tut pr eni igrci tko zajebaval pa sm monitor zamenu pa je takoj delal.:D

txdrxd ::

THE-B : http://www.clubic.com/t/jeux/patch/1190...

Drugič pa google mal uporab !

txdrxd ::

oz. če ti tisti patch ne dela probi tega :
patch


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20746391 (1183) oo7
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462273 (803) Tr0n
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12017246 (12436) eatinggrin
»

hitman 4 blood money (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504934 (3221) DOOM_er
»

Kje dobiti igre za PC po pametnih cenah ?

Oddelek: Igre
151991 (1472) T-h-o-r

Več podobnih tem