» »

Kje dobiti igre za PC po pametnih cenah ?

Kje dobiti igre za PC po pametnih cenah ?

Brane2 ::

Zadnjič sem v BoFu ubodel "Hitman: Blood Money". Ni slaba zadeva.

V glavnem, na novolento noč sem na enem plačanem jobu v igri v kuhinji na neki zabavi zaklal Božička ko prasca in ga pospravil v hladilno skrinjo. Fenomenalen špil za odganjanje frustracij. >:D

Rad bi še drugi (Silent Assassin) in tretji del (Contracts) del, vendar sem opazil, da imajo v tujini _BISTVENO_ nižje cene za te zadeve.

BOF hoče za "Contracts" 14 kSIT, po netu jih pa najdem IIRC za 5-15$ ! 8-O :|

POdobno je z drugimi imeni. Zato me zanima, kje nabavljate to robo (legalno, seveda).
On the journey of life, I chose the psycho path.

jamiroq ::

v sloveniji je gameshop.si najcenejši, se mi zdi (če sodim po il-2 sturmovik: 1946, ki je v gameshop.si 33€, v mantisu pa 43€). imaš pa še Mantis in Igabibo. če prišteješ poštnino sta oba v nekje v rangu big banga. mantis prodaja tudi rabljene igre.

drugače kupujem v gameplay.co.uk, gameseek.co.uk in kdaj tudi na sendit.com. poštnine so relativno poceni, 3-4gbp. cene so pa, vsaj za konzolne igre, bile nižje za 5-20€ od recimo mantisa (vključujoč poštnino).

Brane2 ::

On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

vice boy ::

Se ti zdi neumno da kupuješ ko pa imaš prepovedan sadež takorekoč zastonj...samo odtrgati ga je treba...sm to ni legalno...(kao)
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

ahac ::

Men se zdiš ti neumen.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gr0unD Zer0 ::

mislim da clovek raje pogleda zbirko originalnih spilov, kot pa kup grdih zapečenih cdjev...
pa še špil bolj ceniš ko ni zastonj.


zaradi trganja prepovedanih sadežev pa je špilavna industrija tam kjer pač je...

nabavljam pa v bigbangu(itaq vecinoma kupim platinum verzijo (za ps2 ker komp ni več zmožen kakih hujših zadev poganjat)...)

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Fora je, da čez nekaj časa igre izidejo kot razne Xtreme, SoldOut itd. variante, ki so precej cenejše od originalnih verzij, čeprav se ne razlikujejo od njih po drugem kot pa tem, da jih pakirajo drugi. Včasih pa na teh CDjih najdeš tudi celo kake patche, vodiče itd.
Torej išči v tej smeri.
Evo Hitman 2: Silent Assasin za 10,26 evrov
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Hardstyle ::

Včasih se je dalo dobit samo serijske za špile, ki pa so bile seveda za 50%+ ceneje kot pa celi paket z DVDjem. Ker itak ni razlike, če laufaš igro, ki si jo DL z legalno serijsko ali, da imaš not original medij.

ABX ::

Hvala jamiroq za UK linke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Brane2 ::

vice_boy:

Trgali smo prepovedane sadeže včasih, ko so bili pravi lopovi v bistvu cariniki in domači pradajalci. In ko si moral bit res frajer, da si obvladal trgatev. Sedaj, ko je vse na knof in ko to lahko počne že vsak mamin sinko, pa nekako ne sede. Če je nekdo naredil igro, ob kateri me samo vrže na rit, ga ne mislim sedaj ciganit še za tistega nekaj drobiža, za koliko jo dobim lahko v akciji.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Evo Hitman 2: Silent Assasin za 10,26 evrov


Razprodano. Bomo pa pogledali, če je še kje kaj.
On the journey of life, I chose the psycho path.

R33D3M33R ::

Aja, nisem pogledal. V glavnem tele SoldOut in podobne izdaje sem videval tudi po BigBangu, mislim pa da jih dobiš tudi pri mantisu in igabibi. Poglej naokoli. Splačalo se ti bo. Hitman 2 sem igral že pred časom, Cotracts pa pred manj kot mesecem in sta bili obe super igri.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mtosev ::

Se da kje dobiti RISE OF NATIONS gold po normalni ceni?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MaJsToRe ::

na netu :D

dustphoenix ::

Rise of Nations tu.
Pokliči jih, če lahko tudi GOLD dobijo...

T-h-o-r ::

mislim da clovek raje pogleda zbirko originalnih spilov, kot pa kup grdih zapečenih cdjev


Sej ne, da se da vse lepo natiskati, in zgleda skor kot original, razen da ni v tako veliki škatli:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti: The Orange Box?

Oddelek: Igre
161219 (1026) Tilen
»

Nakup Pc igrer

Oddelek: Igre
193654 (3254) Riff
»

Trgovine z igricami?

Oddelek: Igre
152292 (1642) El Nino
»

Kje kupit igre v LJ?

Oddelek: Igre
91702 (1512) Brutal Corpse
»

THE SIMS 2-university

Oddelek: Igre
61244 (1180) Tilen

Več podobnih tem