» »

modem sm56 v RH9

modem sm56 v RH9

cryptozaver ::

Tezave mi dela motorolin modem sm56 v RH9. Supp SW najdem celo na njihovem pejdzu klik. Odgovarja tut kernel, nalozi se bp, clo navodila sem prebral (1 stran), man pejdz...
Pa vseeno noce izdavit niti enega samega nadleznega piska. V navodilih je mal konfuzno napisano da za divajs izberes /dev/modem. No tega seveda ni, je pa /dev/sm56 zlinkan na ttyS1.

Sem kaj spregledal? Ima kdo kaj izkusenj? Upam da, saj je to ziher en najbl prodajanih int. win modemov pri nas. Hvala vnaprej!

cryptozaver ::

Se nobene ideje? Mogoce kdo ve vsaj inicializacijski string za mdm?

BigWhale ::

AT&F&C1&D2X3

?

sidney ::

yoall
btw: tole se gre zame .... no ratal mi je nastimat, da mi v modem zazvoni, poklice na tel:(siol ali volja) (slisim modem kako piska...OK ....) in nato caka .... prekine povezavo in postopek se ponavlja .....nobene napake ne javlja ....
btw: initsring mam: AT&F&C1&D2X3


mogoce kak nasvet ??? oz oz link ???? btw; google sem poizkusu, pa ne najdem nic podobnega ....
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

JaaZoo ::

Jaz imam enak problem da mi modem ne da nobenega piska, pa me zanima kako si nastimal da se je oglasil. Malo bolj podrobno, ker sem še začetnik!!

Hvala

sidney ::

hm izgleda, da tale driver ni cisto uredu .... ali pa je vec modemov in ne pase vsak .... torej: sem priklopu external USR modem in se konektal brez problema .... popravu sem edino /dev/modem -> /dev/ttyS1 in inistring nazaj na ATZ .... to je vse in sedaj lepo dela .... no tole ze tipkam na firefox-u (RH9)


heheheheh

seveda pa niam namena obupat ....

prisel sem celo do tega, da mi modem poklice stevilko (slisim dial), se konekta (piska kot je treba) ... nato javi napako: NO CARRIER ....

nalo sem bral

NA LUGOS-u in se na nekaterih forumih : elitesecurity


aja: uporabljam kpp 2.1.2
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sidney ()

cryptozaver ::

Skratka... nauk te zgodbe - se nobenmu ni ratal prepricat tega mdma da bi delal v LX tko kot je treba! >:D

sidney ::

zgleda, da bom jest tapru .... ker ne mislm odnehat
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava(Namestitev) Interneta na Slackware PROBLEM !!??

Oddelek: Omrežja in internet
51441 (1389) SasoS
»

Red Hat 8.0--->moden

Oddelek: Operacijski sistemi
5829 (737) dr.J
»

linux in motorola-modem drivers

Oddelek: Operacijski sistemi
11975 (838) dr.J
»

Modem v linux mandrake

Oddelek: Pomoč in nasveti
61037 (972) dr.J
»

modem v linuxu

Oddelek: Pomoč in nasveti
81063 (929) Popcek

Več podobnih tem