» »

Radeon 9600 Pro Težave

Radeon 9600 Pro Težave

soliver ::

Kupil sem omenjeno kartico toda ne vem v čem je težava. Vse igre štekajo pa ni važno ali imam vse na LOW ali HI. Če je imel kdo isto težavo naj napiše rešitev.

@ljash ::

nejprej povej, ker procesor maš in kok rama.



Pol se bomo pa naprej pogovarjal.:D



LP,
Aljaz

soliver ::

AMD 1900XP
512 MB rama

@ljash ::

probi updejtat drajverje od tvoje grafične.

soliver ::

Sem že probu pa ni razlike

robio ::

Od katere firme pa je?

soliver ::

GeCube

robio ::

a directx maš nameščen. Kolk Mhz ma pa ram gor?

killah bee ::

V nastavitvah od driverjev pojdi na jeziček Direct3D in daj tam ( wait for vertical sync na
allways off,
pol nebi smel bit nobenega problema,
še neki, morm te razočarat da tvoj GeCube ni tapravi 9600pro,razen če na škatli ni pisal
EXTREME Edition,če imaš pravokotne rame to ni pro

lp

Zgodovina sprememb…

soliver ::

directx imam, ram dela na 333MHz
Tudi če dam na allways off ni razlike

Mavrik ::

Si pravilno počistil driverje od prejšnje grafe? Oz, še boljše, si formatiral po nakupu?
The truth is rarely pure and never simple.

soliver ::

jJaz mislim da sem pobrisal vse gonilnike od prejšnje kartice. Formatiral pa res nisem, a ti si formatiral ?

royal ::

Killah:
kk se pa gleda hitrost oziroma rami,nekje se slisal da se drugace gleda kot pri geforce..
Moj radeon 9600pro gexcube 128rama mi je v power stripu pokazal procesor 400,rami pa sam 202...tu neki ne gre skup..prosim za odgovor

robio ::

Procesor je ok pro(400Mhz), rame maš pa taslabe (200Mhz=DDR400). Pri tapravi pro delajo rami na 300Mhz=DDR600. Je pa tvoja dost počasnejša od taprave pro. Vem ker sm se jst isto zaj... Imel sm "čistokrvno pro" in v aqua marku rezultat cca 3200 točk(gpu), pol sm jo pa polomu in sm ob nakupu nove pozabil preverit pri novi te zadeve( oz. na škatli ni nč pisal, jst pa optimist mislu da je pro pač pro). Zdej mam rezultat cca 2700 točk.

royal ::

A si ti svojga radeona kaj navijo do koliko si pris...
Pa kaksne komponente mas...lp

killah bee ::

jp , kokr sem rekel,firma Ge Cube malo zavaja kupce z svojimi oznakami pro ali pa xt,ki pa niso to kar označujejo in delajo na bistveno nižjih frekvencah ko pa čistokrvne različice
pro in pa xt(rami se razume-tvoja kao pro 200MHZ;( ,taprava pro pa 300MHz),sej gpu že dela na frekvenci pro-ja ker pač je gor pro gpu,samo rami so pa drugo vprašanje.
tako da pri firmi GeCube je treba paziti na to,imajo pa čistokrvne različice grafičnih pro in Xt samo imajo dodano ime EXTREME edition.

Pač v tej trgovini ki to prodajajo bi lahko to vedeli za kako robo gre in opozorili kupca na to zmedo z oznakami;( FUJ Com...n,sram naj jih bo!!!

P.S. :samo enkrat sem se tam opekel in nikoli več,prodaj pa kupi tako kot si si želel:D

royal ::

Sej za mene je dosti...navijes pa je..he he he

Ej kako je pa z tem tv outom,nevem za kaj mi filma ne pokaze,namizje na tvju pa se vidi sam ko zavrtim film je crna slika..Imam pa gor najnovejse driverje..
A je kaksen program za prenos slike na tv,kot je bil recimo tv tool....lp

robio ::

Moja je sicer od MAD VIEW ampak isto sranje. Kar se navijanja tiče sem prišel max do 3100 točk kar je še zmeraj za 100 točk slabše, kot taprav pro nenavit. Taprav pro mi je šel pa do 3950 točk v aquamarku. Vprašaj na tržno inšpekcijo, kaj lahko storiš. Men je mojo kolega zrihtov po vele ceni tko da nemorem težit, drugač bi pa sigurno.

killah bee ::

Z TV-out-om je pa tko da recimo z programom s katerim predvajaš film ali je to Bs-player ali m-player moraš v nastavitvah za video nekaj izklopit oz priklopit ,ne vem točno kaj RGB ali YUV neki tazga pa sproti glej na tv in ko se ti slika pokaže jt to -to,(samo nastavitve v Programu z katerim predvajaš film OK):D >:D

LP Killah

soliver ::

Res sem videl da sem kupil kartico z nalepko Encore. Na njihovi strani sem videl da je to najslabša izbira.Vsem svetujem da v COMTRON-u NE KUPUJEJO če ne vedo točno kaj rabijo. Dejsto je da prodajalci tam pojma nimajo kaj prodajajo.>:D ;(( ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično naj izberem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554049 (3214) DominusSLO
»

R9600XT 256MB ? ? ?

Oddelek: Navijanje
161052 (807) Dejancek
»

ATI Radeon 9600 PRO 128Mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543771 (2861) MEDENA
»

Primerjava: Kaj je boljše? Radeon 9200 (128mb) ali GF Fx 5200 (128mb) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
744956 (3997) SavoKovac
»

radeon 9600(non-pro) koliko naviti?

Oddelek: Navijanje
271484 (1238) killah bee

Več podobnih tem