» »

Model letala

Model letala

pitagora ::

Lep pozdrav zanima me kje se da kupiti cenejse motorje za modele motor mora biti nekje 8cmm na 3
in cenejse servote lep dan..

zlabo ::

Ok, nisem lih modelar, tko, da edina trgovina taka k jo poznam je Mibo modeli v logatcu. Ne vem če sem ti kej pomagu, vsaj neki je;)

Aja, sej majo tud spletno štacuno;)

Bom jutr uprašu sošolca k je modelar, katero štacuno on priporoča.

LP, zlabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlabo ()

Highlag ::

Mladi tehnik v D hali BTC-ja?
Never trust a computer you can't throw out a window

PARTyZAN ::

Mantua Model Mibo je tut dost vredu:)

pitagora ::

Hvala vsem ki ste mi pomagali, samo mene bolj zanima nakup v tujini se mi zdi ta imajo tukaj se vedno predrago....
Lep dan
oko:D
lp pitagora

madmitch ::

Niti ne, če računaš še pot je kar primerljivo, poleg tega boš laže težil trgovcu pri nas kot v tujini, če kaj ne bo vredu (letalo brez kril...) Sicer pa poglej na strani proizvajalcev, veliko jih ima net prodajo ( ROBBE v Avstriji )
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

pitagora ::

Hvala za predloge, imas prav glede reklamacij samo najboljse bi bilo ce bi se cene bile primernejse..
Kdo se še ukvarja z modelartsvom...
LP
OKO
lp pitagora

Jackal ::

Če iščeš tuje trgovine in dokaj na veliko kupuješ, potem se ti splača pogledat trgovino v Avstriji in sicer tole:

Modellsport Schweighofer
Hauptplatz 9
A-8530 Deutschlandsberg

Link na njihovo stran

Sem že nabavil pri njih precej robe (8 kanalni set za RV, precej servomotorjev, 2 motorja z notranjim izgorevanjem ogromno balse, sambe in raznega drugega lesa... (delal sem pa predvsem rakete, raketoplane (s temi sem tudi tekmoval), drugače glede RVja sem pa ostal pri enem jadralnem modelu in enem motornem). Če ne znaš nemško je dobro, da imaš vsaj kak katalog in potem se prilepiš na enega trgovca in mu kažeš po katalogu kaj iščeš :8). Trgovina sicer ni strašno velika, vendar točno tistega, kar iščeš ponavadi ne najdeš sam in rabiš pomoč trgovca. Sem bil tudi že v trgovinah, ki so pri nas, pa v vseh skupaj ni takšne izbire kot ravno v tej trgovini. Nikoli se mi namreč ni zgodilo, da česa ne bi imeli. Edini problem je v tem, da imajo precej butasto urejeno parkiranje v tem mestu, tako da sem že enkrat fasal opozorilo :8)
Walking the way is something completely different than imagining the way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RC letala (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558333 (4848) WaterBoy
»

Motorčki in kolesa; kje kupiti?

Oddelek: Šport
114030 (3228) borisk
»

Polnilci NiMH baterij

Oddelek: Kaj kupiti
112969 (2694) jype
»

RC letala, itd...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72473 (2356) Jackal
»

Karoserija za Mercedes CLK - DTM (Graupner 1:10)

Oddelek: Loža
61287 (1184) PersonaRudis

Več podobnih tem