Forum » Navijanje
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | P4P800-E in frekvenca ramov | 797 (792) | DjTonic |
| » | Kakšna je privzeta voltaža Athlona 1200? | 803 (779) | Jackass |
| » | Temperature NorthBridga na nForce2 | 1191 (1037) | PrimozR |
| » | kk bi se dau navit s3 graphics prosavage ddr??? | 843 (829) | jest10 |
| » | radeon 9800 se res tak bad za modat | 2337 (1724) | ginekolog |
| » | Nenavitabilna Ti4200??? | 1377 (1135) | profii |