Forum » Elektrotehnika in elektronika
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Vezje v EWB-ju... pomoč! | 969 (935) | TESKAn |
| » | Kje kupiti elektronke+podnožja | 3925 (3867) | Tuttle |
| » | Izdelava ploščice | 1068 (1030) | MadMax |
| » | DVD Elta 8894 software za nadgradnjo.... | 888 (888) | 16F84 |
| » | 2.4 GHz antena | 1277 (1172) | 3M3 |
| » | KENWOOD KDC-5090R!?! | 798 (798) | Boyhazard |