» »

Iskanje po forumu

Iskanje po forumu

jjohny ::

Zanima me kako lahko najden stare teme npr. o inštalaciji Windovsov?? Kam moram vpisat besedo po kateri iščem?? Sem probal v rubriki iskanje(psevdo) in mi napiše da trenutno ni možno. Probal sem tudi že nekaj dni nazaj.

lp, jani

flipflop ::

Pojdi na googlu pa napiši kaj hočeš iskati in pa site:slo-tech.com pa daj išči.

bastadu ::

Uporabi strica Googla in vanj vpiši iskana_fraza site:slo-tech.com in vrnil to bo vse z domene slo-tech.com8-O

edit: Ups, flipflop me je malce prehitel:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Brilko ::

No ko se glih o tem mente, me zanima zakaj in kdaj bo na voljo zopet iskanje (zaradi iskanja ne morem poiskati zakaj iskanje ne dela :D )?

Boky ::

Tudi mene zanima kdaj (vsaj približno) bo to spet delovalo?

Tody ::

Kva ste vsi napiljeni na to iskanje.... Milsim k da brez tega ne morte živet... bo ko bo kdo sprogramiral tko da bo... sicer se pa lahko malo po slo-tech sobi sprehodte pa boste vse zvedl

Boky ::

Tody včasih človek nima cajta cele dneve viset na forumu in v takih primerih iskanje prekleto prav pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

Tody ::

Hja dej keš za nov server pa je :) Drugače pa te stane samo 2 klika več ... tako da ...

tomi_m ::

Fino bi bilo, če bi tam kjer piše "Iskanje ni možno" napletli to povezavo na Google z ustrezno napolnjenim Site:xxx-xxxx in prostorom za vpis iskalnega niza
Kaj pa vem...

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tody ::

Pa še poiščemo ti ane ? Mislim mal se pa le lahko premaknete če že nekaj iščete... Če se vam pa to ne da potem pač ni zadost pomembno

AndrejS ::

Zakaj se pa hvalite da imate iskanje (če ga nimate). Treba link umaknit če že noben ni sposoben indeksov na bazi nastavit pa dela počasi.

Tody ::

Heh sej ni problem v tem da iskanje počasi dela problem je bil v tem da je iskanje zaviralo celoten portal.... tako da je šel off line

pujsek_ ::

In kaj maste zdaj v načrtih....? Stvar je tako obilna, da ne najdeš niti svoje teme k si jo postal včeraj, ne moreš folku zdaj z takšno prit ven naj gre v googla iskat kaj je včeraj postal....;((

In še to si moreš vzet 10min da najdeš!!! Če sploh najdeš!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

Tody ::

pujsek malo manj jej pa malo bolj natančno preberi temo ki te zanima je bil objavljen link kaj bo zdaj.... Če ga najdeš dobiš kilo pohanega zraka mljask :D

Slowenc ::

Pujsek: V tvojem primeru obstaja rešitev. Klikni na moje teme pa se ti bodo izpisale vse teme v katerih si sodeloval.
Skiny gate.

Dr_M ::

te "moje teme" so brez veze, jest mam not cele 3 teme, ceprov sodelujem v mnogih.
najboljsa zadeva je, ce kliknes na svoj nick, pa statistika... boljse stvari ni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bradek ::

Dr_M v moje teme se ti prikazujejo samo teme ki imajo nove poste od tvojega zadnjega ogleda in si v njih ze sodeloval/si jih oznacil da jim "sledi".
Drugace si pa lahko v nastavitvah vklopis da ti prikazuje vse teme v katerih si sodeloval oz jih oznacil naj jih "sledi", v Moje teme.

pujsek_ ::

Sem mislo, da je mal resnejši folk na tem forumu!

Tody ::

na debilno vprašanje dobiš debiln odgovor... 100x povedane rečei ne bomo še 100x ponavljal samo zarad tega ker se nekomu ne ljubi zapravit par minut z brskanjem takim ali drugačnim po forumu

Bellzmet ::

"tody: Pa še poiščemo ti ane ? Mislim mal se pa le lahko premaknete če že nekaj iščete... Če se vam pa to ne da potem pač ni zadost pomembno"

Hmmm tole pa ni glih taprav odziv...ti noben ni reku da kej poišči, folk hoče samo info...se pa lahko premaknemo ja...na kakšen drug forum, kjer najdeš kar iščeš oz. maš vsaj možnost da iščeš!:\


P.S: Pa nimam čist nič proti slo-tech.com sam takale me pa mal razpi***!

pujsek_ ::

Mal ste visoki gratali ja, sam kolk vidim zadnje čase mal pešate z priljubljenostjo, ste nekaj takšnega k telekom!
Namest, da bi ponudli folku kaj se najbolj rabi, ste vi šefi z svojimi idejami...

V čem je te takšen problem mal posodobit server, pa dat nazaj mal poklesan iskalnik?

Ne vem, zame je iskalnik na forumu ključnega pomena, če niso teme foruma ekstraktno določene! Sem poizkusu tut vaš google! Pa mi je vrglo ven postov celo leto nazaj, saj te nisem šipša, da bom klikal vse povezave...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

Gandalfar ::

pujsek: to, da je trenutno naslednji mesec faks na visji prioriteti kot s-t .. pricakujte dva meseca aktivnega dela za s-t in mnogo spremembe takoj, ko bo konec izpitnega obdobja..

darkolord ::

hmhm tole iskanje je _mnogo_ prepočasno... na takem HWju bi blo sprejemljivo max par sekund

pujsek_ ::

Hehe, ja vi ste pa pridni na fax-u, da nimate v juniju časa za ostalo normalno življenje, jaz nikoli nisem imel teh težav! Vedno se je našu čas! No saj men itak vseeno, mislim pa, da vam s takimi zadevami kr rahlo kopni obisk! No vsaj pri meni in folku k sem v kontaktu je tako, prej sem skoraj vsak dan obiskal portal, pogledal kaj je zanimivga...
Zdaj, če se 1,2x na teden oglasim in pogledam, če je v zadnjih par urah bila kaka zanimiva tema, take zanimivosti pa tut ni, da bom šel said-googlat, pa 10-20min iskat neke zadeve, k se so prej v 10sec najdle...
In predvidevam da je meni podobnih kar dost...

Gandalfar ::

pujsek_: iskalnik se je vrnil. Cesa se pogresas?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech iskalnik

Oddelek: Slo-Tech
171374 (840) mihagr
»

Težave z iskanjem na Slo-Tech

Oddelek: Slo-Tech
5845 (576) darren_klint
»

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

Oddelek: Slo-Tech
362083 (1284) Mercier
»

Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
151502 (1205) Bellzmet

Več podobnih tem