» »

Geslo in dos

Geslo in dos

dejc2 ::

En moj kolega si je naredu paswerd v dosu in sedaj ga je pozabu, a pozna kdo kakšno rešitev.


Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matek ::

8-ONikol še nism slišu, da bi kdo naredu password v DOS-u. Lahko ga samo v BIOS-u. Če ga je v biosu, samo z jumperjem resetne BIOS, al pa mene maila, da mu pošlen CMOS cracker, drugače pa nevem.8-)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dax ::

Oziroma če ma kak proggy naštelan v autoexecu... v tem primeru je pa še bolj easy... sam sys disketo štartaš, al pa z f8 bypassaš.

dejc2 ::

Ja v BIOsu sem narobe napisal. Dj mi ti pošlješ ta program, on nemora sprejemat pošte ker ne pride v windovs.:D

iBojan ::

Ali pa pojdi sem pa vpisi tam v isklanik DEFAULT PASSWORD pa potem najti samo ta pravo geslo za bios, ki ga mas pa je ;)

lp, _GeS_

matic ::

_GeS_ Tebe pa tut slucajno ne zastopim kaksna je tvoja resitev!! Lahko mal bolj obrazlozis?
(Al je vse skup sam joke..? Pol kksnga vecjiga smila doej...)

iBojan ::

ne sploh ni noben joke ;)) vsak BIOS ima takoimenovane default passworde. To pomeni, da lahko z tistega spiska, ki ga dobiš na astalavisti pogledaš in vpišeš pa prideš mimo biosa ne glede na to kakšno geslo si imel nastavljeno ;) To vem zagotovo saj je pred kakim pol leta en kolega mel enak problem pa sva downloadala ta seznam pa mal poskušala pa je šlo ;)

lp, _GeS_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava dveh računalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
201343 (1086) Fantom
»

skrivanje programa

Oddelek: Programiranje
121469 (1120) poweroff
»

Na kratka naloga...

Oddelek: Programiranje
181643 (1407) iBojan
»

digitalna budilka

Oddelek: Programska oprema
201158 (996) abcde7
»

AMI BIOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
6823 (748) Jolando

Več podobnih tem