» »

problemi z monitorjem

problemi z monitorjem

Švaba ::

Zdravo!

Imam en vlek problem glede monitorja, saj slika na ekranu za vsak k prižgem računalnik postane temna(svetlost ekrana mi pade na 0) , pa tud dimenzije vidnega polja se spremenijo( v dovžino in širino se mi vidno polje zmanjša, pa še za nekaj stopin se mi zarutira)....sam problem pa je večji še zrad tega kr dimenzij vidnega polja ne morm nazaj nastavt medtem ko svetlost ekrana lahko! No ti problemi pa se mi ne dogajajo samo k prižgem računalni, amapk se pojavijo tudi tedaj ko naprimer zaženem eno igro in v tistem času k se slika na ekranu za trenutek zatemni(to je normalno...prehod na drugo sliko) zatemnjena tudi ostane in s tem se spremenijo tudi dimenzije vidnega polja
....drgač pa ekran normalno dela....poskusu sm že tud to da sm ta ekran vklopu v drug računalnik vendar se je zgodilo enako 8-O

Upam da mi bo kdo znav povedati kaj je z mojim monitorjem narobe ter kaj z njim storit da bo zopet normalno delovav!

Za vaše odgovore se že v naprej zahvaljujem

Lep pozdrav

Brane2 ::

Tezko recem. Tudi nisem ziher, da bi nasel vzrok tudi ce bi ga imel sam v rokah.

Ce to ni ravno kak crap za 10 kSIT, je najbolje, ce ga odnesees na servis.

Ce morm ugibat, bi rekel, da je nekaj narobe z EEPROMom, kjer monitor hrani nastavitve za vsak zapomnjen videorezim in da je zato skleroticen in se cudno obnasa....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z očmi (poškodbe steklovine...) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9125286 (6284) techuser
»

Škodljivost LCD zaslonov

Oddelek: Loža
283569 (2737) Yohan del Sud
»

Prihaja 30-palčni Dell (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
699863 (7845) Nejc Pintar
»

LCD? Ja al ne? Katerga?

Oddelek: Kaj kupiti
172458 (1937) zigadr
»

Resnica o monitorjih

Oddelek: Kaj kupiti
161185 (842) Trdi

Več podobnih tem