» »

samodejen izklop računalnika

samodejen izklop računalnika

cris ::

Prosim za pomoč! Med delom z računalnikom se sam izklopi in ga več na gumb za vklop nemoraš zagnat treba za prej izklopit iz napajanja.je to kakšen virus?

Slowenc ::

Lahko bi vsaj napisal kakšen računalnik imaš. Celotno konfiguracijo, tudi kakšen napajalnik imaš. Hmmm, napisal si da se med delom z računalnikom izklopi, ali to pomeni da nekaj delaš in s seboj nosiš računalnik?>:D Točno napiši kaj delaš, kateri program uporabljaš ko se ti izklopi.
Saj nismo vsevedi.
Skiny gate.

cris ::

Računalnik je star 3 mesece.Napajalnik je 350w,2600 celeron,80 gb hdd,256 ddram,ati radeon 9200, izklopi se pa že včasih takoj po zagonu ni nujno da delaš s kakšnim programom, access ali corel so programi katere uporabljam ko pa izključim kabl iz napajalnika za trenutek pol pa se zopet zažene na gumb dokler pa tega ne neredim pa ga na gumb na ohišju nemoraš vklopit.

.hvala.

Khey ::

Celereon? Take probleme sem imel s celeronom 600. Nisem nasel napake, pa sem sprobaval vse sorte(menjava ramov, druge kartice, napajalnik,... ni ni bilo drugace), resitev pa je bila, nakup novega compa.

Slowenc ::

Sam sem imel podobne težave. Rešitev je bila menjava matične.

Si že nesel na servis?
Skiny gate.

cris ::

matična je ecs p4vxad, ni še videl servisa zdaj že dela cel dan pa nič;( ;((

PI ::

Imel podobno težavo. Kriv je bil napajalnik, v tvojem primeru preveri še napajalni kabel !

Lp B

PIII850 ::

Tudi jaz imam povsem enake probleme. Računalnik se enostavno ugasne pomaga le izklo/vklop kabla. Moj sistem pa je ASUS A7V600-X, AMD 2600+, 512 MB RAM, Ledtek GF5200.

Pomoč??

PIII850 ::

Napajalnik in vse ostalo je novo!!!

Binji ::

mene stvar spominja na kaksen kratek stik. Se noben kabel ne dotika ohisja?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

JustVi ::

Ne pomaga niti držanje gumba za vklop?

če ne

probaj sam flešat bios oz. boljš da neseš na servis


težje je če je rac. sestavljen po komponentah


v takšnih in še veliko drugih primerih kar prav pride nalepka zadaj in Voila
ne boli glava

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JustVi ()

cris ::

Nekaj novega! hočem nardit online scan virusov ugasne,lahko pa brskam po internetu,cd romu pokažem cd vse zmrzne sem po opazil v biosu temperaturo procesorja 69°c,sistema pa 32°c imam pa izključen izklop ob previsoki temperaturi
LP!
Pa še nekaj ko vzpostavim povezavo brez brskalnika mi stanje modema kaže pošiljanje in prejemanje podatkov! je možno da mi kdo papa podatke!
_žIvLjEnJe Je RiNgLšPiL_

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cris ()

JustVi ::

Lahko je potem to zaradi temperature...69°C je že previsoka


Glede podatkov sta pač racunalnika nekaj trenutkov mal radovedna, ko se spoznata.

Imaš pa za pregled prometa morje programov.

tudi fire wall ni napačen ukrep

in vse to je še zastonj

PIII850 ::

Meni se to zgodi povsem poljubno, ne glede na to ali sem povezan na net ali ne, ali če zaženem norton antivirus, ali se samo downloada kakšna zadeva. To se zgodi tudi ko je temp CPU okol 54 C al pa tudi 63 C. Temperatua MB pa je okol 40 - 45 C. Lahko je vklopljen cca 5 min lahko 20 ur, pa bo zadeva delovala povsem normalno, kar naekrat pa ga bo strgalo.

lp

cris ::

Najdo napako, podnožje procesorjevega hladilnika je počilo zato pa prevelika temperatura nevem pa če se da to kupit posebej ali z hladilnikom vred,
če hočem disk formatirat na drugem računalniku (instaliran je xp) moram jumperje na disku nardit na slave ali lahko samo v biosu nastavim disk na sekundarnega?

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19924938 (7695) hojnikb
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
423071 (2333) suhi
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513566 (2992) DT232
»

Samodejni izklop računalnika?

Oddelek: Operacijski sistemi
101585 (1429) Preseren
»

Zagon računalnika, ekran se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4312198 (11585) k0lar

Več podobnih tem