Forum » Programska oprema » Upravljanje z dokumenti
Upravljanje z dokumenti
mp218 ::
kaj ima kdo kakšne izkušnje s programi za upravljanje z dokumenti?
Predvsem me zanima, če se je kdo sam lotil izdelave kakšnega preprostega primera, pa tudi kakšne so rešitve v sloveniji glede teh sistemov?
lp, M
Predvsem me zanima, če se je kdo sam lotil izdelave kakšnega preprostega primera, pa tudi kakšne so rešitve v sloveniji glede teh sistemov?
lp, M
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Rekreativna košarkaOddelek: Šport | 7433 (1181) | tidi96 |
| » | Naslon / sedišče plastično za stole alpos iščem ..?Oddelek: Loža | 1642 (1494) | sočan |
| » | Diablo III guest pass (strani: 1 2 )Oddelek: Igre | 11793 (10025) | tattoo |
| » | Kako do lastnika email naslova?Oddelek: Omrežja in internet | 8020 (7181) | techfreak :) |
| » | nakup LCD TVOddelek: Zvok in slika | 3702 (3281) | Okapi |