» »

Re: anketa in-line hokej (hitrejši vpis)

Re: anketa in-line hokej (hitrejši vpis)

wolftrix ::

Samo za Vas smo pripravili hitrejše sodelovanje v tej anketi, ki sem jo že razpisal. stran, kjer lahko izpolnete anketo: http://in-line.me.ly Hvala za sodelovanje! LP

wolftrix ::

ok

Tjulenj ::

Kaj pa malo več informacij zakaj rabiš podatke, kaj se bo z njimi delalo, a je stvar samo za ljubljančane...

wolftrix ::

Stvar ne bo samo za Ljubljančane ampak namenjena vsem iz Slovenije, ki se radi ukvarjajo z in-line hokejem. V bistvu smo skupina študentov, ki sestavljajo poslovni načrt, da bi lahko tak center dobesedno zalaufal. Seveda pa ni naš namen da bi zgradili in-line center, morda pa le vzpodbudimo večje zanimanje za ta šport in damo idejo kakšnemu investitorju, ki bi videl v temu dobiček (morda). Seveda so vsi predlogi za nas koristni, kaj naj bi tak center vseboval. Naslednji predlogi so že v igri: organiziranje tekem, bar, savna, tuši, nočne veselice in še kaj bi se našlo.
LP vsem

kuglvinkl ::

A to na Ekonomski fakulteti?
Your focus determines your reallity

ali3n ::

wolftrix - ste imeli vi pred časom anketo o "športnem parku Gunclje" - smučarija in snowboard park pozimi, MTB park poleti?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

wolftrix ::

V bistvu je to naša prva tovrstna naloga. Smo pa iz Naravoslovnotehniške fakultete, tko da nismo nevem kako izpiljeni na tem področju. Smo pa sigurno to vzeli zelo resno in zagreto!
LP vsem

ali3n ::

Mislim da gre za podobno zadevo - tud za Gunclje so delal "poslovni načrt" in evo - sem našel tisto - lahko mal "prešvinglate" anketo + tam najdeš še par ostalih informacij - Link
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Mercier ::

Eno dobro delo na dan, pa naj bo tole, sem si mislil, pa... Ej, tale anketa vam baš i ni.

---
4. Kolikokrat na teden se ukvarjate s športom? (Required)
0
5. S katerim? (Required)
Hm?
---
8. Se s tem športom ukvarjate? (Required)
Ne
9. Kolikokrat na teden in kje? (Required)
Hm?
---
13. Kaj vi, kot ljubitelj tega športa, menite, da bi tak center potreboval (poskusite napisati čim več (Required)
Ljubitelj? Tu sem prvič slišal za ta šport.
---

wolftrix ::

Hvala vsem ki ste se ze udeležili ankete. Odgovorilo vas je ze kar nekaj zato se vam prav lepo zahvaljujem!

wolftrix ::

Pa še to bi vam rad povedal:

Prosil bi da se ankete ne udeležujete, če jo nočete z polno resnostjo rešiti.
S tem nam samo otežujete statistično obdelavo ankete!

Hvala za razumevanje. LP vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iztok Čop razburja Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410659 (8276) judoka
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
373296 (2340) ahac
»

Glasovanje za slo. nogometaša vseh časov!

Oddelek: Loža
291768 (1334) Death
»

Peterka is Back (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
516111 (4994) Lucifer Tanatos

Več podobnih tem