» »

prihod Volari

prihod Volari

dwinxp ::

Ima kdo kako informacijo kdaj naj bi prisle v Slovenijo prve kartice ki bi imele vgrajen procesor Volari???
In ce se splaca cakat na njihov nastop :) ker baje so ful nore kartice ampak ji manjkajo le gonilniki pravi kar pa se trenutno se trudijo jih nardit

kuglvinkl ::

ker baje so ful nore kartice

Ne vem, kaj bi blo tko noro dobrga na teh kartah?
Your focus determines your reallity

dwinxp ::

Ja trenutno so lahko recimo Volari Duo V8 Ultra je uvrscen po testih med Radeonom 9800XT ter Radeonom 9800PRO, vendar po prihodu novih driverjev (ce bo jo prisli) bo ta kartica celo hitrejsa kot Radeon 9800XT. Trenutno po tstih gledano doseze v 3dmarku rezultate kot so 3800 pik. vendar sej pravim upam da bojo cimprej izdali driverje ki bodo izkoriscali celotno graficno in tako lahko mogoce tudi presegli Radeona 9800XT. Aja v Ameriki je cena za to graficno okoli 40k. Zato je nora

kuglvinkl ::

Ja trenutno so lahko recimo Volari Duo V8 Ultra je uvrscen po testih med Radeonom 9800XT ter Radeonom 9800PRO, vendar

Dej link.
Your focus determines your reallity

CCfly ::

dwinxp: kaj za vraga si pa ti skadil ? Jaz sem videl čisto drugačne rezultate pri testih.

Caligula ::

Jaz bi tudi rad videl te teste. Sej je mozno, da s kakimi driverji stvar ful preskoci naenkrat ker hardware je cist soliden baje.

dwinxp ::

Eko tuki sm to nasu, seveda trenutno zaostaja vendar mislm da bo se zanimivo s to graficno

http://www.tweaktown.com/document.php?d...

JustVi ::

nam ostane hipotetično V9
za entuzijaste pa V8

konkurenca gre naprej v peti prestavi

OZZY ::

Ja v ameriki je cena 40k...a veš kok je pri nas..

AGP XGI Volari Duo V8 Ultra 256Mb VIVO 111.000,00
Go with the flow.

Caligula ::

Sej bo v EU cenej kar pomen, da bo tud pr nas cnej. Ce druzga ne v kaki Pelugi.

Men je zanimiv se tale quote iz testa There is no doubt that ATI still has the best image quality around. >:D
Tok da bo kdo mal jezen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

wishmaster ::

Sanjaj ti o nižji ceni.Najbolje je da jo naročiš kje iz tujine.Meni tisti testi ne pomenijo čisto nič.Sem lahk to kartico sprobal in enemu tudi vgradil v računalnik.Za igre je grafična slaba ravno zarad gonilnikov.Za video studie je pa to najboljša grafična,kar sem jih videl .Cena je pa bila okoli 50.000 SIT
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Caligula ::

Seveda bo ceneje tudi pri nas. In prav za driverje se vsi strinjajo, da bodo le se boljsi in da so pac trenutno slabost in ne vem zakaj bi to jemal kot dokoncno stanje.

V roku par mesecev bi znali ze hudo presenecat.

CCfly ::

Tole me spominja na Kyro 1 / 2 situacijo, samo da je njim kazalo bolje. Res ne vidim nič kaj posebnega na Volari karticah. Na izboljšave gonilnikov pa tudi ne bi čakal.

Caligula ::

Sej ni nujno, da pride zato, da bomo ravno vsi kupili. Rabmo ze zato, da cepce pr ATIju pa Nvidii kej spodbudi, da se mal bol potrudjo.
Pa da cene vsem trem se mal padejo. Pa da je vec izbire...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xgi graficne kartice

Oddelek: Kaj kupiti
171377 (1114) TheJack
»

Volari Duo V8 za 200$

Oddelek: Novice / Grafične kartice
72210 (2210) TheJack
»

XGI Volari Duo <= 1. 3D mark score!

Oddelek: Strojna oprema
291393 (912) Dr_M
»

Nov GPU - Volari

Oddelek: Novice / Grafične kartice
342538 (2538) ||_^_||

Več podobnih tem