» »

Ker printer?

Ker printer?

goranTNT ::

Ej ker printer mi priporocate?
Moj frend je par dni nazaj kupu Lexmark Z42 pa res seka! Kvaliteta je res zelo dobrapa tud cena 33 800SIT.
Za tako kvaliteto moras pri HP velik vec denarja placat.
Kaj mi vi priporocate.Do recimo 40 000SIT.:)

das_frik ::

Jaz mam Canona S450, pa printer z svojo foto glavo ful seka ( 100 X bol kot lexmark) sam je kar drak k je 44 000 sit, lahk pa kupis tud Canona S400, ki je isti printer, sam photo glave ne mors noter dat, pride pa približn 32000 sit. Pa pazi teh printerjev se nebos najdu v vseh trgovinah ker so kr novi.

goranTNT ::

Sam jst sm slisu da se Canoni hitr kvarjo!

abcde7 ::

jest mam Canon bjc 250, in ugotovite kaj je sedaj z njim?

Pokvarjen je!!!;((

Če hočeš da ti ga kao spucajo morš colat 8 kekov, men ga je že ene parkat spucov en frend zastonj, na vsake dva mesca!
Ne kupi canona, en frend ma lexmarx pa je res dobr!

R0K ::

HP so dost kvalitetni od canona in Lexmarka, sm kartuše so drage.Dobiš jih pa tam od 20-50k

TESKAn ::

Dob si kakega HP - ja, je zlo dobra kvaliteta, kartuše pa tut če so kar drage pa kar dost zdržijo. Sam mam 710C pa seka:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Dami ::

Če iščeš barvnega pol obvezn HP 930. Sam pejt ga v avstrijo kupit...dost cenej. Tam sn vidu tud HP 990 za 4000 šilingov brez davka (pr nas stane okol 100ksit).

slycer ::

Dub si kakšen printer kake znane firme (priporočam Epsona, HP-ja, Lexmarka (zaradi dobrega razmerja med ceno in kakovostjo)). V glavnem izogibaj se tistih pod 20 Ksitov ali blizu te vrednosti. V glavnem velja, da imajo vsi printerji nad 30000 SIT kolikor tolikor dober izpis. Na tebi pa je, katero znamko si boš izbral.
Aja ni važnaa samo cena printerja, važne so tudi cene kartuš. Tu je Epson med cenejšimi.
Jaz imam HP-ja in sem zadovoljen. Po mojem da tako z Epsonom, HP, Lexmarkom ali kakim Canonom ne boš falil.

SpiDEr8 ::

ej jest ti prodam mojga HP 930C!!!! Max loh printaš 2400x1200!!! Če te zanima kej????:\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

goranTNT ::

Najbrz bom kr Lexmarka vzeu, ker sem primerju izpis z HP 710 pa je lexmarkov dost bolsi.
Pa tud cenovno mislm da je v redu!:)

MadMax ::

HP 710 itak vec ne delajo. Primerjaj z naslednikom: HP 840C.

mrbig ::

hp 4500 je zakon
Bo že bolje

Tomi ::

Jaz imam HP 815C in mi glava drzi ze skoraj celo leto, da na tiskam malo ( trikrat mamina diplomska+500 mojih strani ), pa se ni niti na pol prazna.
Kupi res HP 930, ker je dober..
metrodusa.blogspot.com

Nemelk ::

domam mam HP, ampak priporočam epsona, ker so nizki stroški tiskanja
Nemelk ™

SpiDEr8 ::

Ja sam HP ma tak sistem da zamenjaš celotno glavo pri epsonu pa če se ti zasuši glava loh sam še na servis peleš.... Zame je najbul HP!!!!! Res ma drage glave!!!!:(
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433788 (3212) TheJack
»

Tiskalnik kater?

Oddelek: Kaj kupiti
181693 (1434) SLOWWWeb.net
»

Kateri inkjet printer?

Oddelek: Kaj kupiti
171517 (1307) sadarj10
»

tiskalniki

Oddelek: Strojna oprema
231850 (1609) fictionel
»

Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
121700 (1541) andro

Več podobnih tem