» »

Kateri inkjet printer?

Kateri inkjet printer?

Cosmo ::

Zanima me, kaj se mi splaca kupit v razredu do cca. 40ksit.

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Han ::

HP 840C (32k SIT). :)

Freak ::

definitivno Hp- sm z njim zelo zadovoljen!

whatson ::

jaz ti isto predlagam HPja.. predvsem zaradi razmerja med ceno, ekonomičnostjo in kvaliteto..

MadMax ::

Vsekakor HP! (Se strinjam z whatsonom)
Ce bos se malo stisnil, se splaca razmislit o 930, ceprav tudi pri 840 dobis veliko za ta denar.
Mene 710ka sluzi ze dve leti, pa res nimam pripomb (edino z 610kami je bilo nekaj problemov, ko so kar brez razloga pocrkale...).

faca9 ::

Definitivno HP. Poglej cene v tujini!!!!

srale ::

kaj pa boš sploh delau večinoma z njim??če te zanimajo sčile je to sigurno epson..imam staro dobro 740 ko pa je zares ekaj specialnega..res pa je da barvno kartušo pri tistu fotoresolucije kar pije...

MadMax ::

Ja, srale, ampak posodobljenega epsona 740 ne bo dobil za 40k!

Smorny ::

Kupi Epsona. Model 680 za okoli 40k. V tujini ga dobiš za ca 15-18k ceneje. Pri HP jih (in njihovih kopijah), moraš menjati celo glavo, pri Epsonu pa le barvo -> na Epsonu ze par let uporabljam samo NEoriginalno barvo (Pelikan) pa se se ni niti enkrat zamasilo!
Zdaj sem pa se kupil Stylusa 680 (1800 ATS - mwst) pa sem ful zadovoljen. Kapaciteta barve je 2 X toliksna kot pri modelu 480 in 580, zato se ti tega bolj splaca kupiti, ker kaksne bistvene razlike v ceni barve ni.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Tomi ::

Sam imam HP815C, in sem zelo zadovoljen..

Sedaj boš dobil za podobno ceno HP 930 ( 53.000 v Megahitu, mogoče še kje ceneje )
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Poceni:Epson (do 20k, serijo 4xx)
Raje kupi HP (samo bog ne daj serijo 6xx)
Tiskalnik pa kupi v Italiji ga dobiš za 50% ceneje (ni malo).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

EPSON Sylus Color 680. 2880 dpi. 40k. Works like a charm :).

PRiMoZ- ::

Imam Lexmarka 3200 pa super printa, če boš kupo nov model Z31 je pa še bolš, cena je okrog 25k SIT, samo glave so malo drage okrog 9k SIT.8-)

andro ::

Lexmark dela pri meni super (bolše kod Epson ali pa Canon). Kupi lexmarka ločlivost 1200x1200( slika zgleda kod orginal) pa še poceni je.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Smorny ::

Lexmarki so softwerski, kar pomeni , da ti npr. v Linuxih NE bo delal OK, pa še hitrost tiskanja je zelo odvisna od moči računalnika. Če ti zmanjka elektrike, nato pa pride nazaj ti začne Lexmark čistit glave, kar je moteče predvsem ponoči. Epson ima ločljivosti do 2880 dpi. Ko enkrat probaš Epsona, ostaneš pri njem:|
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

1309976 ::

Nabavi si Epsona in pejd v Avstrijo pojga,sam sem pred kratkim kupil gor 680 in sem prišparal okrog 20 000 sit, se pa že kr pozna, ne vem zakaj so pri nas tak navite cene...garancija je pa tak vseen tu al gor dokler ti stvar dela,probleme lahk maš pa povsod!!:\

1309976 ::

Aja kar ti je en dečko zgori povedal je čist res tudi jaz sem 680 nabavil v bistvu za isto ceno kot bi tu dal za 480;vendar je pri kartušah tak da so 480 in 580 sicer manjše so pa cenejše za pol, vendar je 680 dost hitrejši in še 2880 dpi ma...
tud men dela super...pejd ponjga v Graz če si s Štajerskega konca V Mediamarktu ga dobiš za okol 1700 do 1800 ats,mogoče naletiš še na kako akcijo....
v bistvu kar je strojne opreme ne kupujem pri nas nič več!!!:\

sadarj10 ::

Kupi epsona 680,seka ej!

Boš vidu!Pa nikar lexmarka kupovat,predvsem zaradi dragih kartuš,pa Hp-jev ti tud ne priporočam.
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433767 (3191) TheJack
»

*tiskalnik inkjet* kako poceni tiskati?

Oddelek: Kaj kupiti
112290 (2042) nodes
»

Kaksen tiskalnik mi priporocate?

Oddelek: Kaj kupiti
201768 (1589) -=/Law_007\=-
»

epson ali hp ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
241601 (1363) 1309976
»

tiskalniki

Oddelek: Strojna oprema
231841 (1600) fictionel

Več podobnih tem