» »

Igra iz PC GAMER-ja!

Igra iz PC GAMER-ja!

Golden eye ::

Iščem en igro, ki je bla na PC GAMES demo cd letnik 1997,1998 nisem prepričan. Ne poznam naslova igre, poznam ga samo na videz. Zdej bi pa rad najdu stran, kjer imajo arhiv vseh špilov (97,98 letnik) PC gamerja da bi ga najdu??
  • zaklenil: ahac ()

BigWhale ::

Mogoce bi opisal igro... ;>

Xplicit ::

ce opises igro lahko pogledam v svoj 'arhiv' k mam vse slovenske pc gamerje

Golden eye ::

Ja bom probal no... Imaš tri skupine enot. Bojuješ se na nekih bolj rjavih tleh.Rafenerijo zgradiš kr na enem blatu pa pol dnar dobivaš. Kaj nej pa še povem? Pa ko se sprehajaš po menijih v igri se zapirajo in oprirajo kot v James bondu tisto okn o na začetku (tako v spirali se zapre pa odpre:\ ). Pa men se ZDI da se na črko R začne(nisem ziher). Pa še tole za pomoč pri iskanju igre -> ko greš pri Pc gamerju pod meni igre je bla igra čist na zadnjem koncu al pa bolj proti koncu seznama iger:). dej prosim poglej če boš kaj najdu podobenga pa mi sporoč. (prvo poglej CD-je 97 in 98 letnik) se mi zdi. Hvala:)

Cosmo ::

Dune 2000 ?
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tilen ::

Red Alert ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Golden eye ::

ne, sploh ni tko znan špil (ja una fora z odpiranjem menija je pa pr red alert podobna)

Xplicit ::

ej bom jutr zihr pogledu, k morm vni iz omare prvlect vse cd-je pa se mi dons glih ne da

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

MRtwister ::

Mogoce kknd(2)?

Xplicit ::

mogoce kaj od tega:

- Total annihilation
- War Wind 2
- warzone 2100
- Wargames
- MAX 2
- Starcraft
- Cyberstorm 2
- Armor Command
- 3rd millenium
- ...

to so strategije ki sm jih zasledu na latnikih 97 in 98 (jih je se ene par sam so bolj zgodovinske ali vsebujejo ksne magic zadeve - torej ni rafinerij)
upam da sm kej pomagal. ne vem pa tocno kaj hocs, ker nism nicesar instaliral (ni placa, pa ni cajta)

sej zakaj ne probas it po googlu iskat recimo - (popular) strategy 1997 ali 1998 oz. nekaj v tem smislu, zirh bos kej kmal najdu
cene mas pa mislm da na game spy oz. straneh s podobnimi vsebinami tud spisek izdanih iger pa lahka pol isces po zvrsti, letu, ...

btw - k das une cist tastare cd-je od pc gamerja v kompjuter pa hocs zagnt kej ti javi 'Sorry for windows 95 ONLY' LOL

flipflop ::

Lahk bi bil tudi Arsenal,sam tam si dnar dobival od ljudi,rafinerij pa tudi nisi na blatu postavljal,tak da verjetno ni to.

K0K0 ::

Tale tvoj opis me full spominja na "dark colony" :D
slikca 1
slikca 2
slikca 3

Golden eye ::

Sej sem že iskal po googlu pa vse sort sam sploh ne najdem kr sem hotu.
Xplicit a se ti da eno uslugo nardit: a veš ko imaš na vsakem PC GAMERJU ko ga odpreš z raziskovalcem tiste slikce od iger(screenshots), ki ti jih pokaže v menijih igre. Dej ti vse te slike skupi iz letnika 1997 in 1998 pa jih zapakiraj ter shrani nekam na strežnik da jih bom pol lahko downloadal pa sam pogledal in ugotovil kter špil je taprav!!

Xplicit ::

ej trenutno glih nimam kej prevec cajta tko da mogoce zvecer ce ne pa jutr,
drugac pa sej ti pravm da pejd na googl pa tm upis [ime igre] screenshots pa bos vse vidu kak zgledajo
pa to nared za vse igre k so nastete v tej temi pa bo sigurn ena taprava

Golden eye ::

ni nobena taprava!! ziher. Dej pol to nared če se ti da! Sej se ne mudi tako:D

Golden eye ::

Obujam temo, ker sem se ponovno odpravil na lov za "izgubljeno" igro:

K opisu igre iz spomina dodajam še tole:
- igra je bila podobna igri Red Alert
- v igri so bili samo tanki (se mi zdi da ni bilo pehote)
- v igri si lahko izbiral med tremi rasami (rdeče, zeleni?, rumeni?)
- enega izmed tankov rdeče rase se bolj podrobno spominjam; mislim, da je bil najšibkejši tank, imel je bolj ozek sprednji del tanka (kot en trikolesnik) in streljal je dvojne podolgovate ognjene naboje

Kaj sem že preiskal:
Chronology of real-time strategy video games @ Wikipedia
Category:Real-time strategy video games @ Wikipedia
Google Images + real time strategy + ostale kominacije ustreznih besed
Google + real time strategy + ostale kominacije ustreznih besed

ahac ::

Obstaja tudi tale tema (ni stara 10 let) tako, da prosim, da vprašaš tam.
https://slo-tech.com/forum/t313914/
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ales85 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zbirka Voltmodov za Grafične

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
4513126 (7921) r0b3rt
»

So sledeci procesi wormi:

Oddelek: Pomoč in nasveti
201478 (1210) alesrosina
»

kako naštimat na sredinsko tipko na miški dvojni klik?

Oddelek: Strojna oprema
71282 (1206) ||_^_||
»

Ne morem spremeniti privzete Home page strani?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111252 (932) bastadu
»

trckball miska

Oddelek: Kaj kupiti
7950 (868) _WilL_

Več podobnih tem