» »

'Izginula particija'

'Izginula particija'

AvAkI ::

Na PC-ju imam disk 80GB razdeljen na 7 particij. Particija H, ki je bila velika 5GB se je izbrisala oz. mi je ne najde več. V Windowsih XP mi namesto imena particije H napiše samo Local disk (H): Ko jo želim odpreti, me vpraša ali jo formatiram. Ko pa pogledam lastnosti mi pa napiše, da je tipa RAW in ima 0.0MB kapacitete.

Particijo sem pregledel tudi z Partitionom Magic-om 7, kateri pa mi najde pravo ime za to particijo, vendar mi napiše, da imam gor 5000MB od 5000MB, torej je 'kao' 100% zasedena. Sicer je bila včeraj zvečer še napol prazna...:\ :\

-Norton ni najdel nobenega virusa na celem disku.

Kako lahko rešim to particijo oz. podatke, ki so/so bili na njen?:\

Hvala!

lp Andrej
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~

Lith ::

probaj s PM-jem samo aktivirat particijo nazaj na format ki je bila (FAT32 predvidoma, lahk NTFS...) in NE formatiraj ... itd. Samo obnovi jo (definiraj) ponovno.

AvAkI ::

@Lith: PM7 mi prikaže particijo H kot aktivirano, vendar ko želim pogledati info te particije, mi javi 'Error #45 CRC error in data'

Kaj mi je storiti sedaj?:\

Lith ::

se mi zdi, da bi bilo dobro če bi instaliral Symantec Norton System utilities in noter poiskal Disk Doctor, ki bo pregledal particijske tabele in možno tudi popravil napake (če le ni disk fizično poškodovan).

srečno ...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

AvAkI ::

@Lith: Norton disk doctor mi javi naslednje: ' Unable to access drive H: The volume does not contain a recognized file system.'

Ker na tej particiji ni bilo nevem kako pomembnih podatkov, sem jo kar formatiral, vendar Windows XP ob koncu formatiranja javi 'unable to complete formating'

Kaj pa sedaj??-je mogoče kakšen virus, čeprav ga Norton ne najde? (vsi Updejti so gor)

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

free program podoben partition magic-u

Oddelek: Programska oprema
272895 (1951) izi12
»

Težava z inštalacijo sp2

Oddelek: Pomoč in nasveti
201214 (1057) bzp
»

Po kloniralnju diska javi PRESS ANY KEY TO REBOOT...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191269 (1054) MEDENA
»

Čudno obnašanje diska WD 800Jb

Oddelek: Pomoč in nasveti
101246 (1095) urosh
»

ne morem razdelit sistemske particije brez formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
171350 (1184) KontraCepec

Več podobnih tem