» »

IP naslov

IP naslov

Neon87 ::

Mene zanima kk bi lahka dobo od osebe IP naslov, s tem da možnost prek irca odpade, ker tista oseba ni na ircu, na razpolago mam mail in pa msn-ja, a se da prek msn-ja zvedet za IP od tistega ,..... aja, pa če je kak tak program obstaja, da daš notr mail pa ti vrže IP ven?

L.P.

Lith ::

žal ti lahko pomagam samo z znanimi IP naslovi - Your online IP info, ali pa potem če spodaj na strani klikneš še need IP2Location
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Equinoxe ::

ali pa probaj še na ripe.net
eden od namnskih programov pa je npr. whois in podobni

Tilen ::

niste prav razumeli ... on hoče od osebe zvedet ip s katero se pogovarja preko MSNja ne pa da bi pogledal v ta in oni database kje oz komu pripada ip in tudi tisti page ko pokaze ip mu nic ne koristi kr pokaze samo od onega ko je gor, kak pa naj on ve kaj njemu pokaze ce chatata po MSN. Ena moznost je, da si namestis firewall (npr zone alarm) in nastavis vse skor na full protection. Nakar te firewall vprasa... oz pove da se XXX IP povezuje nate in ce hoces vzpostavit povezavo. Prepises IP, kliknes OK in se smejes >:D

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lith ::

ReXi: naj te ne zavaja moj odgovor
žal ti lahko pomagam samo z znanimi IP naslovi -

ker je meni jasno da on hoče dobit IP številko iz naslova, ki ga ima, ampak tega ne vem in zato sem tudi napisal ^^^ zgoraj

MUC ::

Ko se preko MSNja pogovarjaš z njim pojdi v DOS prompt in napiši NETSTAT, pol pa iz izpisa razberi nekako kdo je on. Ugasni pa vse druge programi (kaza, mulo,), da se boš lažje znajdu

LP

Lith ::

au, kak teleban sn jst. Skor vsak dan kej rabim, pa tole uporabljam za silo :

x:\>nslookup www.siol.net
Server: prestreljenik.arnes.si
Address: 193.2.1.66

Non-authoritative answer:
Name: hestija.siol.net
Address: 193.189.160.170
Aliases: www.siol.net
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nslookup "No response from server" taurus-1

Oddelek: Omrežja in internet
142188 (1981) Bakunin
»

Elektro turnšek in kabelski internet - novo omrežje, a počasno odpiranje web strani

Oddelek: Omrežja in internet
247659 (6459) hojnikb
»

SiOL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11319904 (12367) goba
»

Visok ping pri adslu

Oddelek: Omrežja in internet
323006 (2367) MOJNET.net
»

ADSL vs kabel

Oddelek: Omrežja in internet
372710 (1929) Jinxy

Več podobnih tem