» »

ABD navijanje TB

ABD navijanje TB

PIII850 ::

V kratkem ce bo cse posreci (dnar itd) bom jemu abit kt7A raid + 1gh TB. Sedaj pa me zanima kako nacimbolj enostaven nacin OC procesor. Pa brez vodnega hlajenja in podobnih navlak. Samo z zrakom oz ventilatorji (vulcano II ali golden orb). Kaj se najbolj splača. ga odklenit in povečat multiplier ali samo frekvenco.

thx

asPeteR ::

Najbolj se splača čim bolj povečati zunanjo frekvenco. Morš pa odklenit proc(povezava L1 mostičkov), saj boš moral malce spustiti faktor pomnoževanja. Razen če maš verzijo AXIA proca!8-)

OZZY ::

Najbolje se splača zvišati fsb, saj s tem pridobiš na hitrosti. Uporabi pa vsekakor en dobr hladilnik-vulcano 2 (o orbu ne razmišljaj). Moj frend Ash je nabavu 1ghz Axia proc in se mu zelo greje. Gor ma pa Crom orba.
Go with the flow.

msmiha ::

Pač lah navije enostavn z množilnikom do kolk gre pol pa še povečuješ FSB
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

linker ::

COrb sploh ni slabši od vulcanota 2. Pomembna je uporaba dobre termalne paste, bakrenega distančnika in da je hladilnik spodaj zravnan.;(

OZZY ::

C Orb hladi slabše od vulcanota 2. Mam oba doma in ma vulcano 2 večjo hladilno površino od orba. Sem šu za foro merit, koliko majo približno površino za odvod toplote in je pri vulcanu večja. Pa tudi dobra termalna pasta bo seveda pripomogla k boljšemu hlajenju.
Go with the flow.

HEKO ::

Yop, Vulcano II je boljši od COrba.....
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201329 (968) Yurko
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261404 (1078) borut-t
»

TT Mini Copper Orb Ocena

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7826 (756) AtaStrumf
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181470 (1179) Binji
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161265 (1004) Huey P

Več podobnih tem