» »

Dial-up in siol

Dial-up in siol

Meto ::

Zdej mam klicnji dostop prek arnesa. Ker tastara 2 nočta plačvat naročnine na ADSL sm se mal pozanimu za druge varjante neomejenga dostopa do neta in pršu do tuki: http://www.siol.net/uporabniki/storitve...

poudarek na neomejenem dostopu, za 3960 sit na mesec.


a je to res, al so še kaki drugi stroški zraven?

jurre ::

ja, to je tista fora ja, sem se ze jaz razveselil nekaj casa nazaj ko sem to videl, samo se mi je zdelo prevec sumljivo, prasal sem na siol in so rekli da poleg tega placujes se impulze!:\ tako, da to ni glih "neomejena" poraba razen ce noces placat za ceu mesec impulzov;(

Meto ::

pa ne more bit naročnina skor 4 k, to si ti neki ...

jurre ::

ne vem ej, pras na siol 080 pa bos vidu...men se je tud cudn zdel 4k bos dau za dial up pa kr skoz gor, prej sm pa dajal tud ene 4 do 5k za ene 20,30 ur..in ker se mi je cudn zdel sem prasal pa so rekli da so se impulzi:\
in mi tud ni jasno kasn je to zanje paket z "neomejenim dostopom" ce glih tko racunajo..:\ :\

Zheegec ::

Računa potem samo Telekom impulze, SIOL pa ti da neomejen dostop za 4K na mesec.
SIOLu se itaq splača, 6K pa kasirajo za ADSL študentski (3-4K je njihovega), tukaj pa govorimo o hitrosti 56Kb/s.
Če si veliko gor se splača.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

root987 ::

Hja, če maš 4k za neomejeno je potem bolje dati še 1.9k pa maš adsl. Sicer pa volja in butn.net ponujata internet brez naročnine - samo impulzi.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Lio ::

butn.net se splača, dobr dela, vse ok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

klicni dostop: najcenejši ponudnik

Oddelek: Omrežja in internet
111897 (1327) jokeman
»

kaj pravite o butn.net

Oddelek: Omrežja in internet
253821 (1956) Senitel
»

Modemski net?

Oddelek: Omrežja in internet
91170 (1025) para!
»

najcenejši internet

Oddelek: Omrežja in internet
63067 (2938) majk2000
»

Neomejen dostop

Oddelek: Omrežja in internet
9919 (671) baghera

Več podobnih tem