» »

Odklep bartona-a je to res

Odklep bartona-a je to res

-neo- ::

Sm prebral na enih od postov da en tip odklepa bartone!
Kako je to mogoce, a so mogoce skuzli?
Cena je 5000-sm mu ze kontaktiral, pa je rekel da 100% garancije seveda ni!

kajzer ::

5000?! A je mal n...?!

Valda da hoče 5000 za odklep, če je pa skuru 30 procov.

Sam 5000 je pa velik preveč. 21k pride nov barton 2500+ z hladilnikom, tip pa hoče 5k sam za odklep! Pa še 100% garancije ni! Bi res rad vidu če ga res odklene, al pa tip sam bluzi!

Se mi zdi mal čudn, da še noben v celmu svetu ni odklenu ta proc (saj tk predvidevam, ker bi že blo drugač verjetno kaj na internetu), a en tip v bogi Sloveniji odklene ta proc?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kajzer ()

steiner ::

Spremeni ga v Athlona-M klik
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

-neo- ::

>:D aja, pol je pa napisau se, da ce je navit da mu jih je uspelo odklenit samo 10 od 30, ce so pa novi, da je odklenil vse?!
Wtf! >:D

Zgodovina sprememb…

-neo- ::

Ja v mobila ga spremeni software-sko! ta tip pa hardwarsko!!!!

kajzer ::

Sj je isto, če je navit al ne! Tut če naviješ proc ostane enak! Ta tip že neki bluzi! Js mu svojga že nebi dal v roke!

-neo- ::

Ja ne to se pa ne strinjam!
barton 3200+ je isti kot 2500+ sam mnozilnik ma odklenjen!
na bartonu 2500+ spreminjas samo fsb ne pa mnozilnika!
npr:218*11=2401, ce bi pa meu odklenjenega mas pa : 218*12npr=2616

kajzer ::

Sj ti proca ne naviješ hardversko, razen zelo redkih izjem, ki pa mislim da jih ni 20 v njegovem primeru (10 od 30). V biosu mu spremeniš množilnik (če je odklenjen) in pa FSB. Ko ti vn iz plate vzameš proc pa ga neseš k njemu je isti kot nov, čeprav je bil že navit. Ne vem zaka bi bil to problem, če je bil že navit?!

-neo- ::

Ja sj tega pa jst nisem raku, to je bla od unga tipa ideja-jst tud ne verjamem v to!

kajzer ::

Js sm mu tut pisu, pa je enako napisu. Sm ga vprašu zaka se že naviti proci ne dajo 100% odklenit. Bomo vidli ka bo odgovoru, če sploh bo?!

Tilen ::

pomoje se nam zdaj vsem lepo smeje ko prebira emaile in te poste na ST -u in vidi koliko ljudi bi se dalo ce bi se spustili v to sploh pridobit da bi dali neki $ za odklep. Mogoce je zadeva se v planu pa zbirajo zainteresiran folk. Sam je pa cudno nihce se ni pa glih nasi "friki" bi to pogruntali >:D

v bistvu on ne more vedet al je bil navit al ni bil, hoce se samo zavarovati v primeru neuspesnega posega v CPU ker pa ve da so tukaj vsi oz 95% CPU-jev navitih pac proba ce kdo raskira. Me prav zanima da bi se najdo en frajer ki bi resnicno mel novega nenavitega oz nikoli navitega (ceprav se to ne da preverit ce je al ce ni) 2500+ mu ga prinesel in me res zanima ce bi tip odklenil :) A za nenavite pa jamci garancijo ali kako? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kajzer ::

copy/paste njegovga e-maila:

Stanje je takšno!!
Ti lahko v biosu ipd. procesor naviješ!!
To ostane v zgodovini, kot veš so to sami čipi, da odkleneš procesor pa je
potrebno par čipov zalotat skupaj in še nekaj drobnarij naret!!
In če ima v spominu, da je bil navit, ga lahko skuriš, ko daš odklenjega nazaj
not in ga samo za 1Mhz naviješ, ker se sedanjost in preteklost stepeta!!
In tako ga lahko samo še vržeš v smeti!!!

To je to, ampak to ti ne boš ugotovil drugače, kot pa da ti to kak profi(kot
naš einstein) pogleda!!

Komantarji?!?!

Tilen ::

haha ja no saj v spominu bi recimo mel ce bi ti njemu prneso OC-janega 2500+ na 2400Mhz pa se to ne vem o kaksnem "spomniu" je govora??!?!? v bistvu pa ti lahk ocjanega downlockas pa ima po njegovem mnenju potem v "spominu" da ni bil navit ane >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kajzer ::

Ja downclockanega mu neseš pa je. Sm mu zdele mal zabluzu, bomo vidl ka bo napisu! Drugač pa fajn ideja neo! bomo vidl ka bo na to idejo odgovoru! Misli da lahk nam soli pamet! Sj ga bom dobu, da si vse skup zmišluje! Kdo mu bo pa dal odklenat proc, če je pa 80% da skuri proc?! Itak nobeden! Tisti ki ne navija in ga še ni naviju pa itak ne bo dal 5k zato da bo meu odklenjen proc.

Tilen ::

v bistvu on ne more vedet al je bil navit al ni bil, hoce se samo zavarovati v primeru neuspesnega posega v CPU ker pa ve da so tukaj vsi oz 95% CPU-jev navitih pac proba ce kdo raskira. Me prav zanima da bi se najdo en frajer ki bi resnicno mel novega nenavitega oz nikoli navitega (ceprav se to ne da preverit ce je al ce ni) 2500+ mu ga prinesel in me res zanima ce bi tip odklenil :) A za nenavite pa jamci garancijo ali kako? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kajzer ::

Rexi ne:

Najlepše grejo novi, katere smo do zdaj odklenili cca 90% vseh!! Ostalih 10%
pa so bili ali ponaredki in so se skurili ali pa je bil procesor ZELO dobro
zaščiten pred odklepanjem!!

Gandalfar ::

neo: malo manj klicajev prosim

Tilen ::

Za nic ne zagotovi garancije kasiral pa bi :) E bi potem se povecal profit vsem trgovinam ce nebi blo garancije :)>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mihec87 ::

Zdj pa ne vem gdo iz koga norce dela kajze je pastal@ bili ali ponaredki.Zdj pa ne vem kdo koga nateguje. Sj ce bi radi pravljico si jo lahk preberete u knjiznici jih je velik.Pa ne vem od gdaj bi proci naj meli spomin mogoce so pa tko k baterije ko si zapomnejo kdaj si jih pomnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Tilen ::

ja saj sem napisal "spomin" ddd nocem provocirat ampak me silis v to..
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mihec87 ::

Ne jest ne mislim nc slabga in tut nocem nobenga silet v provuciranje sam hecno se mi zdi use skup.Ce sem pa koga res tk spravu k sprovuceranju se mu pa opravicujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sempron 2200+ @1.8Ghz (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
946329 (4528) Veron
»

AMD 2500+ & Abit NF7

Oddelek: Navijanje
352346 (1592) Wad@
»

Odklep bartona po 40 tednu izdelave

Oddelek: Navijanje
462482 (1679) Boki_
»

Problem pri navijanju 2800 bartoncka (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
693378 (2719) Tilen
»

Problem novi barton 2600 vs.2×512 vs.epox 8rda+!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523419 (2776) kajzer

Več podobnih tem