» »

Problem pri navijanju 2800 bartoncka

Problem pri navijanju 2800 bartoncka

1
2
»

-neo- ::

U diluf,ti si pa en pametnjakovic,vidim da si zelo brihten!
Jstglih nimam izkusenj kako se proc skuri z navijanjem, ampak ce ga odvijes ne more skuzit!
ja tisti ki pa govori da odklepa bartone,pa pol ne da nic garancije in pravi da jih je 30 ze skuru!?-ti mu pa verjames?????

kajzer ::

Diluf kontaktirej mal z njemu, pa boš vidu če mu boš zaupu. Dvomim.
Diluf, razlož mi zaka en softversko navit proc nebi slo odklenit, tak ki ni bil nikoli navit pa? Sj se jedro proca ne spremeni!

Tilen ::

pa se glej celo 20% moznosti je da uspe zadevo uredit brez da proc unici :) brez krivde seveda :P zavarovan je isto kot ... recejo neki stari omi ko nic ne vidi na smrtni postli ... gospa tukaj podpisite, pa tukaj aha... tako se tukaj prosim ... hvala lep dan vam zelim ostali ste brze vsega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kajzer ::

Copy/paste:

Dobro, ti vse veš!!!
Pa nič!!
Te ne silim!!

Tilen ::

kajzer : hahahaha :)))) tip je obupal, si predstavljas koliko mailov je dobil v tisti uri ko je napisa ltisti post na forumu?:) pomoje so mrezo naredli da so odpisovali vsi :)))))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

-neo- ::

Jst mislim, ce bi on to vedu, bi takoj vsem blo znano-opevala bi ga vecna SLAVA!

DILUF ::

NEO

Nikoli ne veš, če so to bili novi, dobri procesorji!
Mogoče pa jih je skuro, ko je ugotavljal kako se odklenejo!

Ti tudi ne znaš odklenit, da pa boš znal, pa mislim, da boš tudi ti uničil vsaj nekaj proc., če ne še kje več!

Kakorkoli želiš. Če ti praviš, da bo skuro vsakega, potem pač bo, ampak kak veš, da bo vsakega oz. da bo tvojega?
Ti je rekel, da ga bo skuro ali ti je rekel, da je velika možnost, da se??
Mislim, da je bil vsaj toliko fer, da ti je povedal resnico, ne pa da bi vzel tvoj procesor, ga skuro, potem pa ti rekel, da ni mogel in da ga je skuril.
Mislim, da je nekaj poštenosti v njem, kaj več pa ne morem povedat.
Jaz mu mojega nebi dal odklenit. Je že bil, ko sem ga kupil:D :)) .
Vse kaj je v računalniku mora biti vrhunsko, drugače nima tam kaj iskati!!

Tilen ::

Jaz samo hocem da se najde nekdo ki ima moznost enega 2500+ novega tja nest pa da vidimo :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kajzer ::

Diluf, bi te rad vidu, če bi ti razkiru cca. 25k da bi na tvojmu procu probaval.
Še en C/P:
da odkleneš procesor pa je potrebno par čipov zalotat skupaj in še nekaj drobnarij naret!

bi res rab vidu, kam bi tip lotu čipe! Na vrh proca?! Še mal pa bomo hladilnike kr gor na te čipe montirali, ne več na jedro proca.

DILUF ::

Kajzer!

Pa si ti siguren, da to pomeni, da bo dodatno zalotal par čipov?
Kaj pa, če bo zalotal obstoječe čipe skupaj?

Ne govori neumnosti.

Par čipov zalotat skupaj pomeni SKUPAJ in NE ZRAVEN!

Ne razumem več nič o tem.
Vse kaj je v računalniku mora biti vrhunsko, drugače nima tam kaj iskati!!

Tilen ::

haha n00b neki =) med tistimi 30 skurjenimi kot je omenil so menda tisti ljudje ko so mu prnesli za odklenit in jim ga je skuro :) cez kak teden bo rekel da je 90% da se procesor skuri :))) kr bo spet nekaj novih potencialnih testnih zajckov :) pac smola ne :p navitega ste meli prej gospod, žal, zdaj je fuč :))))))) to bi blo veselje v hisi :) Ko bi ga pol spokali eni na ulici tak kot onega predstavnika od Oriona ko so mu naslednji dan po objavi Trenj na POP TV-ju zlomli roko. LOL ! >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

VASkO ::

tu se pogovarjate o zelju

eno par je takih izjav, da se poscijes od smeha, a o tem ne bom...

Tilen ::

VASkO, daj si duska :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Em, slike še vedno ne delajo!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

meni tudi ne :(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kleto ::

Jest tud odklepam athlone. Sm jih sam 67 skuru...no odklenu nism še nbenga zaenkrat. Postopek:
1. polijete z bencinom
2. udarite s kladivom direkt na sredino jedra
3.po delih zložite v socket
4.ugasnete čik na njem de se vžge in pritisnete gumb za vklop računalnika.

Tako. Vaš procesor je sedaj odklenjen(teoretično). Če začne računalnik piskat je procesor zares odklenjen in morate samo še z glavo v monitor vžgat de se bo naviu na 10Ghz...

That's all folks!
Kleto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kleto ()

TribesMan ::

Takele teme polepšajo dan. Vendar ne preveč zavit z topica, pa tudi kakršnokoli žaljenje je prepovedano. Ne glede na to da je bilo par res posrečenih stavkov napisanih s strani odklepovalcev.

Drgač pa se ne sekirat. Če je res pogruntal boste o tem v roku tedna dni brali po vsem internetu...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

KameHameHa ::

nočem nekaj zaje...at folka!Samo me zanima DILUF je admin? Če pa seka take,da sem se tak nasmejal:D :D
pa v temi v kateri sprasuje kak navit radeon 9200se na 9600???8-O
JA zdaj pa na slo-techu ze trda prede!
Mam pa en predlog: zakaj pa ni DILUF admin pri loži bi se vsaj dobro nasmejali,ker ma res kvalitete za to.

Pa brez zamere DILUF enkrat smo pač vsi začetniki!

KameHameHa ::

op se oprosčam tisto z 9200 na 9600 ni bil DILUF!:\
Ok je pa vseeno po temah že kaj smešnega govoril tak,da vseeno razmislite o loži!:P

Tilen ::

on je persona rudis, ne pa admin :)))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sci fi glasba ?

Oddelek: Loža
161111 (714) Kurzweil
»

Leseno ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
343584 (2675) Boskox
»

Kaj je to zaen RAM?

Oddelek: Strojna oprema
11974 (809) Daedalus
»

Problem novi barton 2600 vs.2×512 vs.epox 8rda+!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523220 (2577) kajzer
»

Posoda za vodo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433218 (2435) burkiburke

Več podobnih tem