» »

WinXP LOGIN/OUT

WinXP LOGIN/OUT

MTm2H37rqt7B ::

Oi!

Ko se v xpjih odlogiras, s tem zapres vse tekoce programe in tudi adsl povezavo. ;((

Mene pa sedaj zanima, ali je mozno, da programi ki tecejo, se vedno tecejo ko se odlogiras in s tem tudi internet povezava? Ali se pac vedno ko se odlogiras vse zapre...

LP!

BigWhale ::

Povezava mora biti startana kot storitev.

Za vse ostale programe je pa nekako logicno, da se zparejo... :)

pivmik ::

Če nisi prijavljen v omrežje z domeno potem lahko uporabiš user switching v WinXP(imeti ga moraš omogočenega).
Pri tem lahko se odlogiraš in programi ostanejo odprti in nemoteno tečejo. In se logiraš kot nov uporabnik in tako ti istočasno tečejo programi od obeh uporabnikov.

Tukaj piše kako ohraniti povezavo ob preklaplajnu uporabnikov:
http://www.microsoft.com/windowsxp/expe...

Ko te vpraša za username in password pri povezavi izberi For all users on this computer (ali neki podobnega)

Preverjeno dela z RASPPPoE na ADSL, z vgrajenim ADSL dialer-jem od WinXP ne grantiram da deluje.



BigWhale pejdi se na Linux delat pametnega.
LP, Gregor GRE^

kihc ::

Po domače povedano: namesto ključa(log aut) prtisni puščice(swič user)

:D
x

pivmik ::

kihc
če naredi samo to mu z drugim uporabnikom ne bo hotlo na internet it.
LP, Gregor GRE^

kihc ::

???

Jaz mam 2 uporabnika, ko v mojem odprem adsl povezavo, zazenem emulo itd.., potem pa se kakšen od tastarih spomni iti na net, samo switcham in je.
x

moj_nick ::

PicNiK, prosim, da tema ostane na strokovnem nivoju, brez žaljenja ostalih uporabnikov in brez omembe alternativnih OS-ov in tvojih predsodkov pred njimi.

Hvala
moderator
110111001001010001010000

pivmik ::

Jaz ne žalim praw nobenga.
Ampak vedno ko kdo išče pomoč in se vidi že iz vprašanja, da ni nek advanced uporabnik se pojavi en Linuxaš, ki se začne delat pametnega. Namesto, da pove nekaj pametnega se samo preserava in uporablja "strokovne" izraze za katere ve, da uporabnik, ki je napisal takšno vprašanje ne ve kaj pomenijo.

Jaz nimam nobenih predsodkov nad Linuxom, samo vem za dejstvo, da so neprijazni do novih uporabnikov. Če to kdo vzame zažalitev pomeni da ima on v podzavesti predsodke.
LP, Gregor GRE^

moj_nick ::

ZS, ker sva zašla s teme.
110111001001010001010000

MTm2H37rqt7B ::

Nimam se za novice uporabnika, ampak s tem pac nisem mel nikoli opravka zato sprasujem:)
Najlepsa hvala za odgovore vsem.

Lith ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za prepovedan dostop do drugega programa ?

Oddelek: Programska oprema
142359 (1891) Cold1
»

problem z virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
284673 (4378) solatko
»

kako prestaviti uporabniške profile (Documents and Settings) na drug disk

Oddelek: Operacijski sistemi
91623 (1338) sidd
»

explorer.exe??

Oddelek: Operacijski sistemi
6999 (890) freserovski
»

Windows XP, 2003: Vzpostavljanje povezave z internetom ob zagonu računalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
61550 (1445) alesrosina

Več podobnih tem