» »

Modifikacija ohišja na profesionalen način

Modifikacija ohišja na profesionalen način

footprint ::

Videl sem že veliko modifikacij, a povsod so kakšne pomankljivosti. Navadno se pri teh modifikacijah pokažejo umetnostne in druge sposobnosti avtorja izdelka hkrati pa tudi neznanje iz drugih strok (npr. slabe električne povezave ali grdi zarezi,...)

No našel sem stran, kjer nekdo res obvlada modifikacije. Celoten projekt je zastavljen skrbno in do zadnje podrobnosti natančno. Verjetno košta vse to kar precej...;((

Prepričajte se sami in si poglejte nekaj modifikacij, morda vam da navdih. Jaz sem ga dobil, pa nimam volje :'( :(

http://www.thebestcasescenario.com/

Pa še slikca :D

  • spremenilo: footprint ()

kuglvinkl ::

ne boš verjel, celo novico smo imeli o tem. :)
Your focus determines your reallity

frenk ::

footprint: vsak ima svoj okus...men se zdi tale modifikacija kičasta...je pa res da je bla že dost cajta nazaj objavljena, tko da to ni nič novga:)

footprint ::

Ja hudo! No torej sem se izdal da ne sledim prav redno vsem novicam in temam na tem portalu. Pač po priložnosti.

:D Sej veste, da če bi hotel vse prebrati, bi kot je rekel moj prjatu motorist, postal "kalamar" pred računalnikom >:D

No offence, se odvajam računalnika!

sash ::

pa če boš malo pogledal slike na zgornjem linku boš kr hitro ugotovil, da je tud na tem ohišju krnekaj fušanja.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Lio ::

Ta je še hujša8-O

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tic ()

footprint ::

OK, OK, sej mogoče sem res prehitro začeh hvaliti njegovo delo. Ampak če pomislim na svoje sposobnosti in modifikacije v katere nisem vložil več kot en dan, je on umetnik no.:1. Verjamem da obstajajo boljši in boljša modificirana ohišja, vendar jih jaz do sedaj še nisem zasledil.

Hmm, kičasto. Tudi v tem pogledu ima vsak svoj okus. Jaz bi rekel da je vseeno bolj umetniško čeprav z ukradeno temo. Osebno mi je všeč, bi bil pa izziv narediti ohišje v stilu LOTR.

Sicer pa sem že povedal en dan pol mi pa grejo živci in kišta ostane še slabša kot če bi jo pustil takšno kot sem dobil.

smilyxx ::

Ne vem no ampam meni je recimo ful všeč Orac³.

Lp
Save water.
drink beer.

tiborrr ::

Orac³ je itak verjetno najlepsa kista, kar sem jih videl. Tile satanisticni zmazki jim ne sezejo do gleznjev.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

mazy ::

kolko ljudi tolko okusov. orac pa itak seka.

Backup22 ::

Kič, kič.. Orac pa itaq seka.. eleganca totalna...8-O

frenk ::

orac je lahko vsem za zgled...pomoje še nekaj časa ne bo lepše kište:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja kišta, prosim za komentarje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321739 (1184) KWAN
»

Modifikacija za bogove

Oddelek: Novice / Modifikacije
303233 (3167) nodrim
»

Orac^3

Oddelek: Novice / Modifikacije
222676 (2676) kihc
»

Blackmesa HL2 ohišje

Oddelek: Novice / Modifikacije
433197 (3197) EjTi

Več podobnih tem