» »

DVD recoder ???

DVD recoder ???

matic35 ::

Evo zgodilo se bo.. Kupil bom DVD recorder. Sem pa v dilemi, kaj bi se splačalo vzeti, ker tega področja ne poznam dovolj. Na razpolago imam cca. 50 kSit in bi rad za to potegnil nekaj vrednega tega denarja.
Bom preveč zahteven, če vas prosim za nasvet?
LP

globoko grlo ::

search

matic35 ::

Omahujem med:

PLEXTOR PX708A
NEC ND2500A
LITEON DRW1S81/LDW811S

Mnenja?:8)

boštjan ::

mnenja1, mnenja2, mnenja3
Kot vidiš poteka trentno na slo-techu prava dvd-pečkomanija:D
Kaj pa pioneer 107 ali pa CDR DVD-RW MSI DR4-A (+&-) OEM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Caligula ::

Imel sem Liteona, sedaj imam NECa. NEC pece najbolje, je najcenejsi in se v JAE, kjer so face in se jih splaca podpirat.

Skratka vzami NECa. Plextor pece slabse od NECa in Liteona, je pa fer povedati, da je tudi najstarejsi in mu tega ne gre ful zameriti.

Skratka NEC naj bo. Cena 30.000 SIT, dve razlicni barvi na izbiro. Liteon je kar naenkrat med najdrazjimi, kar je skoda, ker je drugace dober. Je pa NEC malenkost boljsi. PA kot sem rekel-se najcenejsi in povsod hvaljen in tako odlicna izbira.

Ravno zadnjic sem se bral clanek, da je to verjetno ena zadnjih pravih NECovih peck, ker naj bi Tajvanci tako pritiskali na NEC (Pioneer), da ima ta se komaj kaj marze pri prodaji velikim kupcem in bo verjetno kmalu tudi sam zacel pogone kupovati pri Tajvancih.

Prav pri tem pogonu je moral zaradi hudega cenovnega pritiska Tajvancev cene velikim kupcem znizati za celih 20%.
Skratka kar vzami NECa.

matic35 ::

Hvala za nasvete, bili so mi v pomoč pri odločanju. Padel bo NEC 2500 ....

Caligula ::

Ne pozabi, da ti senkajo se en DVD film v JAEtu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pekač asus drw 0402P7P problem pečenje

Oddelek: Strojna oprema
6825 (781) polde66
»

2500 Barton hladilnik

Oddelek: Kaj kupiti
71168 (1096) boštjan
»

Eno hitro vprasanje o routerju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81675 (1482) Baja
»

Spam zaščita

Oddelek: Programska oprema
51342 (1277) Bakunin

Več podobnih tem