» »

Se kdo ubada z Airsoftom?

Se kdo ubada z Airsoftom?

OmegaM ::

Mene zanima predvsem ce mi lahko kdo pomaga in sicer me zanima ce je kje v avstriji kaka taka trgovina za airsoft?

W1: popravek zatipka v nazivu teme

Kaboom ::

no da so trgovine za airsoft v sloveniji verjetno že veš. MShop in tudi AirsoftShop

pa še link na SWAT klan. med povezavami so linki na druge klane.

sem v SWAT klanu na Ptuju. pa si nabavljam puško, ampak poskušam prišparat pa malo gledam na AirsoftMarket da bi po manj kot polovičnih cenah nabavo. Zanimivo bi bilo vedet carinsko stopnjo na igračko. Ve kdo?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

OmegaM ::

to itak.Ker so cene res nizke na tem airosoftmarketu, ker to ze gledam,samo da so mi nekaj govorili da stane prevec pa se s papirji bi lahko ble tezave.Ko bi poznal koga ki je ze od tu nabavil.Zanima se me ce imas slucajno koda recimo v ZDA ali je carina(glede tega ker je to replika), ali moras imeti kako identifikacijo za klub ali kaj podobnega ovira?!
Najboljse bi se verjetno blo ce bi to sel vprasat nekam na carino ali kaj podobnega.
Trenutno me zelo vlece k plinski repliki AR15A2, to pa zato ker je sus vecji pa mocnejsi, pa se nekaj cenejse so.Slabost so pac hladni(zima) dnevi in pa stroski glede green gas-a.

Kaboom ::

airsoftmarket kot tudi večina poceni online airsoft trgovin imajo sedež v hongkongu (oz. vsaj v aziji) da ne boš po pomoti spraševal za zda, ker pošiljajo iz azije.

jaz sem si skupaj nametal komplet puško s hi-capom, baterijo, polnilcem, municijo, neke drobnarije in me vse skupaj s poštnino ni prišlo tolko kot v sloveniji sama puška.

bom moral poklicat na carino kak je s carinsko stopnjo pa taksami... in mimogrede airsoft "orožje" slovenija uvršča pod igrače (oz. kaj počneš z njo, če boš skakal po ulici te z razlogom pribijejo modri ob tla). tako da ne rabiš imet orožnega lista, ne rabiš bit član...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

OmegaM ::

Kaj pa carina, to ves kolko ti je znaneslo, postnino sem videl da je recimo cca. 64 USD. Davek je tudi al ga ni?
TO me pa res zanima.Pa se nekaj, kak dolgo si cakal na posiljko da je prispela tebi v narocje?
Lep Pozdrav

Kaboom ::

oprosti nisma se razumela. jaz sem malo dvoumno pisal, ti pa malo površno bral.

jaz sem si skupaj nametal - to sem mislil v stilu v online trgovini sem si v voziček dal te stvari - dejansko še nisem naročil ničesar.

pa si nabavljam puško - še je žal nimam.

oprosti če sem te zavedel, puške še nimam in nič še nisem naročil iz tujine. ŠE. kar se pa poštnine tiče je odvisna od teže paketa, zato si naredi online naročilo in izberi slovenijo... potem ti izpiše "pravo" vrednost (jaz sem za dve puški z dosti dodatkov imel $115).

davek se plača 20% DDV, upravne takse so 850,00 SIT. carinske stopnje pa ne vem, ker je odvisna od blaga in države porekla.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

pivmik ::

Ta AirSoft je zakon!

Res kupcu prijazne cene, in lepa orožja, ki niso orožja.
Jebeš quake, Counterstrike in Unreal!!! AirSoft is REAL!

Sem najdu eno lepo stran(kompliment webmasterju) slovenskega airsoft društva:
www.drustvo-dti.si


Mi s sosolci pa so dnar stran vrgli ko smo se sli enkrat PaintBall, mar bi dobili dve Airsoft orožji za ves tisti denar.
LP, Gregor GRE^

OmegaM ::

Bice bolje:)) Enrakrat je treba probati

OmegaM ::

Kaboom kaj pravis na plinsko repliko PLINSKA PUŠKA AR-15A2. Me ful zanima.To pa zato ker ma vecji sut pa pok ima.Replika je vidna tudi na http://www.kadom.si/airsoft.htm.
Upam da mi lahko kdo poda se svoje mnenje.Sicer vem da je slabost hladno vreme in nadaljni stroski.

DubleG ::

Zdaj se je odprla nova airsoft trgovina.

http://www.panter-airsoftshop.com
možnost nakupa replik in opreme po cenah, ki so konkurenčne onim iz Hong Konga..
lp

Nejc Pintar ::

V Kranju je ena trgovina ki prodaja airsoft opremo
Lahko je biti prvi, če si edini!

Poldi112 ::

Ker ravno delaš reklamo za panter airsoft, cene niso ravno konkurenčne tistim iz Hong Kong-a, je pa res da je garancija, ki je pri HK ne dobiš.

Nikjer ne piše kakšen je dostavni rok. Ali sploh so artikli na zalogi, ali jih to naročajo naknadno, ko kupiš?

Pa kaj pomeni da se ddv ne obračunava? Ne da se mi brati zakona, ampak močno dvomim da se davka ne plača. Je torej že v ceni, ali ne?


Drugače je pa poleg bunkerja, ki je kul trgovina, še ena v btc - hobby & guns, kjer ze 1 mesec čakam da mi popravijo repliko.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

drvo ::

Vse replike ki so na strani so tudi v trgovini- Lahko rečem iz prve roke ker sm bil prejšnji tedn v trgovini. So meli takrat še minimije pa so baje že vse prodali in jih ni na strani. Tak da sklepam, da so gor samo stvari, ki so trenutno na zalogi.

drvo ::

Aja, pa nimaš nobenega sranja z naročanjem iz honkonga, pa še en mesec na robo ne rabiš čakat in tudi to je nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

DubleG ::

DDV se ne obračunava, ker se začne šele ko imaš za 6 milijonov v starem denarju prometa. Do takrat nisi zavezanec za DDV. no kasneje pa ko to presežeš pa ga začneš obračunavat, pa dobiš nazaj vsaki vstopni davek DDV, ki ga plačaš ko robo kupiš.
Vse o dostavi in času dostave ti piše v meniju Stroški dostave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DubleG ()

strictom ::

High Powered (22J) Pellet Rifle > Airsoft pussy spitters.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OmegaM ::

Ja ta nova trgivona je kar fajn, garancija je, to je definitivno, za ono hobby & guns pa ne vem tocno kak je z garancijo glede Hawk Arms replik, ko niso cisto nic drugega kot replike iz kitajske pod imenom HA, pol pa vidis da so noter JG g36, galaxy MP5 PDW ...., torej mi slim da se jim bo kar obrestovalo.

Po mojo imajo ze kar zalogo, in se bo seveda se v naprej narocevalo.

Sami smo enkrat narocili preko enega madzarja, robe bilo za cca. 1000€ seveda ni bilo za prodajat naprej, ampak za nas, in moram povedati da je bilo še ceneje,kar ceneje.


Ampak tukaj je pa se vedno garancija,nekaj pa steje ane


LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Poldi112 ::

Ja, tole s hawkarms tudi meni ni čisto jasno. Ampak po drugi strani, galaxy in jg sta povsem spodobni firmi. Kritika je pri hobby & arms letela na počasno servisiranje. V mshop so mi zrihtali v 1 tednu, tu pa čakam že več kot 1 mesec.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

JanezekNovak ::

Še par zanimivih povezav glede airsofta!

Airsoft Slovenija

Arnie Airsoft

UN Company

WGC Shop
http://www.euroairsoft.com/

OmegaM ::

Pa ona zenska pri hobby kar nekaj govori, skoda ane

Fajn povezave, drugače pa imate ogromno vsega o airosftu.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15824822 (732) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915718 (12003) krneki0001
»

Airsoft pištole... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310807 (8406) Poldi112
»

Softball

Oddelek: Loža
71768 (1699) SodVina
»

Airsoft A.K.Š.

Oddelek: Loža
414362 (3344) marnit

Več podobnih tem