» »

problem z delovanjem windows

problem z delovanjem windows

plasis ::

Računalnik se mi normalno zažene in winsi se naložijo. Lahko srfam po netu in delam vse drugo samo na namizjo ali kje drugje nesmem poklikat mape moj računalnik, moji dokumenti koša pa tudi na start meniju nemorem odpreti razen zadnjih treh ikon,pomoč podpora,zaženi in najdi. Ko hočem odpret te druge ikone na namizju in v meniju start mi potem začne računalnik štekat in nemorem nič drugega kod da ga resetiram. Cel sistem sem pregledal z norton in pando on-line pa nič ni našel! Kaj sedaj!
  • spremenil: Predator ()

bmandelj ::

keri windows??

poglej v taskmanager ce imas tam slucajno proces z imenom bot.exe
ce ga imas si veseli lastnik enga cudnega virusa

moj kolega je imel podoben prob
po dolgem iskanju po netu sem ugotovil da ga moras bootat v safe mode in mu nastimat clean boot pol ga pa lahko odstranis
tud pri njemu ni noben av program najdu virusa


LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

plasis ::

A mi lahko to malo bolj podrobno razložiš sem bolj nov v tej stvari!
Prosim!

plasis ::

Kako pridem v taskmanager !

alkoo ::

ctrl + alt + delete

plasis ::

Bot.exe nimam sem pa malo pogledal in ko kliknem na moj računalnik mi CPE kar mislim da je jedro procesorja obremeni do 100% in mi potem tam drži in ne odpre programa in računalnik je preobremenjen za bilo katero drugo delo. Ali je kaj narobe z procesorjem!

Raw ::

Skoraj zagotovo ni kriv procesor. Kateri proces ti pa pise, da porabi najvec 'CPE'?
I am what I am and I do what I can

plasis ::

Največ porabi CC Proxy.exe

plasis ::

Oziroma Explorer.exe

Raw ::

Poiskusis lahko zapret ccproxy.exe, pa glej ce se kaj spremeni. Drugace pa poiskusi se z adaware ali pestpatrolom, mogoce bosta ta dva kaj nasla. Lahko pa gres na start>run pa vpises msconfig, potem gres na jezicek startup in das stran vse kljukce (lahko tudi postopoma), potem pa restartaj PC, mogoce je kriv kateri izmed procesov, ki se ti zazene v startupu. Zapomni si katerim procesom si dal kljukco stran, da bos vedu potem dat nazaj, ce ne bo uspeha.
I am what I am and I do what I can

plasis ::

Poskusil vse pa nič ne pomaga. Najbolj je obremenjnen če kliknenem na moj račinalnik EXPLORER.EXE če pa ga onemogočim se mi sicer obremenjenost CPE povsem zmanjša ampak zgonejo mi vse ikona iz namizja tako da mi ostane samo prazno namizje. Kaj sedaj!

Raw ::

Hm, je kaj razlike ce se loginas kot administrator ali pa kaksen drug uporabnik?
Ce ne najdes resitve, pa ni druge kot da spucas disk in das se enkrat winse gor. Ne pozabt na backup...
I am what I am and I do what I can


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133592 (2974) rockrose
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253483 (2507) Mr.B
»

Svchost.exe - 100% CPE

Oddelek: Pomoč in nasveti
51119 (1010) Tilen
»

Windows XP - problem??

Oddelek: Operacijski sistemi
121964 (1545) tiktak
»

Kako ugotoviti kateri program že uporablja določeno video datoteko ??

Oddelek: Programska oprema
141707 (1467) CaqKa

Več podobnih tem